SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138608

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Haha
Prostuje

Mam Storma i Shocka, bralem przez 3 dni (samego Shocka), potem przestałem bo sie kasa skonczyla i nie mialem za co kupić żarła
I dobrze mowicie, jak bede mial stala prace to wtedy ruszam na dobre z dietą (bo wcale ona nie jest taka straszna jak mi sie wydawała )

A tymczasem mam powera na Energy i zaraz wybijam tylko zjem
Jeszcze jedziemy samochodem z kumplem, wiec wiadomo, musze wziasc plytke z energy i volume => full
Ale co Wam bede opowiadał, przyjedziecie, to sami skosztujecie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
" bralem przez 3 dni (samego Shocka), potem przestałem bo sie kasa skonczyla i nie mialem za co kupić żarła "
hahah to za duzo tego siana nie miales ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
Ball mam gg. napisz mi twoj to sie odezwe

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Emilka sie pyta jak sie namawia na bara bara bo jej nie trzeba namawiac
Moze troche dla grzecznych dziewczynek za wczesnie na te sprawy,ale wlasnie chcialabym miec ochote,bo podobmo to mile jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
11347613---------> moje gg, ale narazie jest nieaktywne, coś mi sie z nim d.u.pi...

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Haha wiem, ze to glupio wygląda, ale tak było
W miedzyczasie wydalem na prawko, a potem patrze, a tu 50zł w portfelu za które, pojechalem na rynek
No i jeszcze kot ktory mi zezarl ostatni kawalek indora

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
Emilka jak to podobo mile??

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
ball mi tez sie gg z***alo

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Molu-No,bo przeciez tak mowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
a mi działa

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium