SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

naiwnej brunetki prośba

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
Może naiwna jestem? Takich nie sieją, sami się rodzą...
Ale spróbuję, co mi tam, może się uda...

Urodziłam się blondynką (skaza na życiorysie, jak wiadomo zostaje na całe życie) i zapewne dlatego nie umiem (czyt. tak naprawdę to nie chcę) ułożyć sobie sama diety... Z natury jestem wygodna (całe życie dostaję śniadanie do łóżka - najpierw „tatuś", teraz mąż) i umiejętność unikania „zbędnego" wysiłku mam opanowaną do perfekcji...
Stąd moja prośba :

Czy któryś z Miłych, Uroczych, Przystojnych, Fantastycznych (itepe itede) Dżentelmenów z tego działu, zechciałby ( w ramach „Pomocy Społecznej Sprawnym Intelektualnie Inaczej") ułożyć Mi dietę???
Chcę stracić niepotrzebny BF, ale nie chcę już schudnąć (wiem, wiem, nierealne...)

Wiek 29, waga 58, wzrost 168.
Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyliczone na podstawie „bardziej dokładnego wzoru, pozwalającego na bardziej prawidłowe wyliczenie kaloryczności" (dzięki Ellis) wynosi („pi razy drzwi", bo gdzieś zgubiłam tę kartkę) : 2500kcal.
Mój %BF (nie śmiać się, bo „w ryjka") : 25% .
Aktywność w ciągu dnia: straszna ze mnie „wiercidupa", więc nosi mnie, to tu to tam... raczej jestem w ruchu (no chyba że akurat siedzę przy/przed kompem).
Tzw. „trening":
A6W (zaczęłam znowu, dziś dzień 12) - codziennie
Ciepło się zrobiło, więc ROLKI około 1-1,5 godziny - średnio 3-4 razy w tygodniu.
Orbitrek - gdy jest brzydka pogoda i nie można iść na rower, ani na rolki - 0,5 h/codziennie.
Rower - będę szaleć, nie da się ukryć, kiedy i gdzie się da, zakładam minimum 3-4 razy w tygodniu po około 2 godz.
Ćwiczenia z ciężarkami na ręce i nogi (nie wiem jak się „nazywają", jakiś „pakeros" na siłowni mi kiedyś pokazał i teraz to robię w domu) : załóżmy ze ok. 20-30 minut 2-3 razy w tygodniu.

Suplementy stosowane: lecytyna sojowa, omega3, magnez, wit z grupy B, wit E, wit C...
Mogę jeść wszystko (byle nie było tłuste i „śmierdzące"). Łaknienie niestety nadal mam słabe, ale jem w miarę regularnie. Wypijam morze kawy (nie potrafiłam niestety z tego zrezygnować).

Jestem otwarta na wszelkie propozycje.... żywieniowe rzecz jasna...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a teraz prosze o nie wpisywanie sie, jezeli nikt nie ma nic ciekawego i zwiazanego z tematem do dodania

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
umiejętność unikania "zbędnego" wysiłku mam opanowaną do perfekcji

hehe ten sport nie jest dla ludzi leniwych

tak mało kobiet tu zagląda ze moze ktos ułozy ci diete ale raczej preferowane tu jest wrzucenie gotowych do oceny !

pozdrawiam

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2643 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24308
a nie jestes jakims leniwym facetem ukrywającym sie pod postacią smukłej dziewicy, któremu nie chce sie ułozyc diety samemu??


Wojownicza dusza, więc po swoje ruszaj
na ławę nie zejdę nawet gdy dostanę karę, rezerwowy ze mnie żaden, ja rasowym napastnikiem !! Czuję w sobie straszną parę, widzisz mnie na piedestale? I słusznie się chwalę, cudze znam lecz swoje walę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Diety ci nikt nie ulozy, bo jest to niemozliwe, z kad mam np. wiedziec do czego masz dostep (chodzi mi o produkty)? Lub co lubisz? Napisze ci zebys jadla rybe a ty mi napiszesz ze ryby nie, bo nie lubisz... Jest wiele powodow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
Ja po prostu "bezgranicznie ufam autorytetom", a niewątpliwie na tym forum takie osoby można spotkać.
Głupia jestem, to liczę na pomoc fachowców...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 981 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7373
dział moj prywatny trener , albo se poszukaj w wyszukiwarce :P

Zmieniony przez - carbon2222 w dniu 2007-03-27 20:19:03

lepiej byc duzym idiota niz malym ale ciota

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1187 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21154
Czy któryś z Miłych, Uroczych, Przystojnych, Fantastycznych (itepe itede) Dżentelmenów z tego działu, zechciałby ułożyć Mi dietę???

Hehe

Nic dodac, nic ujac: https://www.sfd.pl/redukcja_dla_kobiet_by_niunia-sfd-t194384.html

Najpierw uloz, pozniej daj do sprawdzenia napewno lepiej na tym skorzystasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Wiek 45 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1960
Lubię ryby (tatuś zapalony wędkarz, od dzieciństwa wcinam), lubię mięcho, uwielbiam warzywa, nabiał, produkty mleczne... wszystkie zdrowe produkty kocham (choćby dlatego, że są zdrowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
asix78 - no chyba ze dobrze zapłacisz

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Nom, a my chetnie ocenimy/poprawimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
przyjmiemy pieniądze

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na początek

Następny temat

odpowiednia dieta

WHEY premium