SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biust-prośba o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5232

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8623
!Witam wszystkich!
Mam taki problemik a raczej moja dziewczyna- uważa ona że ma za mały biust- mi się podoba i dla mnie jest fajniutki ale nie moge Jej przekonać że się myli. Znaczy się za duży to on nie jest ale mi to w rzadnym razie nie przeszkadza. Myśli Ona żeby spróbować jakieś leki hormonalne i mam z tym pytanko - czy taki np. estrogen pomógłby Jej chociaż troszeczke? -bo podobno troszke potrafi zadziałać na tą część partii. Jednak ja wiem z doświadczenia że leki hormonalne to nic dobrego, prawdopodobnie także po estrogenie otłuściłaby się a Ona chce być jeszce chudszą. O jeszce jedno pytanko a raczej prośba - dawno temu widziałem trening dla kobiet na tą część ciała-który miał za zadanie uwypuklić mięśnie klatki piersiowej-bodajże zamieścił go finderx(ale nie jestem pewien więc sorki jeśli się mylę)- tak więc czy może mi go tutaj wrazie czego wrzucić czy coś podobnego. Prosiłbym jeszcze o może jekieś inne rady for my girfriend. Sogi pomecą za dobre odpowiedzi!
Pozdrawiam!!

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

"W życiu trzeba tak robić żeby zrobić a się nie narobić"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4438 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20875
majka a może zanim cos napiszesz to przczytaj dokładnie
Dez na pewno wie czym jest megace jakie ma działanie i ceny
ton jego wypowidzi jest żartobliwy

a poza tym jak Oska - po co odpowiadać na post sprzed 4lat

zamykam

<...be nobody's darling- be an outcast...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
po pierwsze: jej problem to nie małe piersi tylko niska samo ocena, powinna sie słuchać ciebie i nie zaprzątać sobie glowy takimi pierdłami
po drugie: kuracja hormonalna czyli w praktyce pigułki antykoncepcyjne (największy i najwspanialszy wynalazek współczesnego człowieka ) mogą powodować powiększenie biustu z racji tego iż symulują w organiźmie stan ciąży. Mogą ale nie muszą. Tak czy inaczej antykoncepcja hormonalna to pomysł który powinna rozważyć z innych bardziej, że tak powiem, przyjemnych dla ciebie względów
po trzecie: ćwiczenia faktycznie były ale nie wiem gdzie , rozwój mięśni klatki piersiowej na pewno korzystnie wpłynie na wygląd biustu. Wszelkie wyciskania, rozpiętki z rozsądnym ciężarem na pewno jej nie zaszkodzą. Ale powiększenia samego biustu sie nie spodziewaj bo nie jest on zbudowany z mięśni. Więcej porad to ci mogą dać tylko nasze fitneski które sie pewnie za moment zjawią. A abstarch**ąc od tematu to to jest jakaś plaga, wszystkie moje dziewczyny zawsze były niezadowolone ze swojego biustu pod względem wielkośći. Dla mnie osbiście raczej liczy sie ogólne wrażenie (zarówno osobowość jak i charakter) a z wyglądu też raczej zwraca sie uwagę na harmonię a nie na jakiś szczególny element. Musisz ją chyba bardziej "dopieścić" poskakać koło niej trochę, powiedzie jej że jest piękna. Może jej przejdzie

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
pigułki zawierajace estrogeny faktycznie w pewien sposob sprawiaja ze piersi stają sie większe ale bez przesady. Estrogeny zatrzymuja wode w organizmie i przez to piersi wydaja sie jedrniejsze. Ale estrogeny przyczyniaja sie do powstawania cellulitu,co jest o wiele gorsze niż domniemanie małe piersi.Stosowałam przez 2 lata pigułke z estrogenami ,jestem bardzo szczupła a nawet wręcz chuda a na moich pośladkach pojawil sie cellulit.Obecnie odstawilam estrogeny i przyjmuje tylko progestagen,po odstawieniu pigułki "schudłam" 5 kg ,jesli wogole to mozna nazwac schudnieciem,bo tak naprawde pozbyłam sie wody ktora gromadzilam pod wpylwem estrogenów.

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Jak chcesz to ci sprzedam megace - syntetyczny progestagen - 350zl za paczke 240ml - ale co do ceny mozemy sie dogadac

a na powaznie - wytlumacz jej ze wielkosc piersi nie ma dla facetów naprawde znaczenie - ze naprawde liczy sie tylko wnętrze aka osobowosc

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
dezirku,a po co komu progestagen? Progestagen to ten "gorszy" hormon kobiecy,który przyczynia sie do pryszczy ,wahan nastroju, ŁYSIENIA !,nudności ....

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
cicho!!!
lurcze, a juz myslalem ze sie tego pozbęde
pakerman - jak chcesz to 2 paczki są twoje za 50zl - na kazdej jest cena 350zl, wiec mozesz to komuś opchnąć

jenna - zapomnialas o najważniejszym - pobudza ośrodki głodu, hamuje ośrodki sytości i pośrednio (i być może i bezpośrednio) wplywa na przyrost masy ciała.

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
polaków rozmowy po zmroku : "jak opchnąć lewe hormony?"

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
MAFIA SFD RULEZ

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
ej, tylko nie lewe - bo to jest jak najbardziej prawdziwe
tak swoją drogą -gwoli wyjasnienia- megace to jeden z najlepszych lekow uzywanych w zespolach wyniszczenia - rak, AIDS itp (cena porownywana do winstrolu... no, moze troszke wyższa ) zresztą -wpisz sobie megace w google - zoaczysz co to za ziólko

dobra - do kazdego opakowania dorzucam strzal morfiny i listek lasixu

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
mi morfinka by sie przydala

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
spejcalnie dla ciebie po cenach hurtowych

Pozdrawiam, Dezir - doradca w dziale 'fitness'
-----------------------------------------------
Low carbs diet user
http://pumpingiron.w.interia.pl 

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162


Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
Jeżeli moja wypowiedż Ci się podobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdź na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Obwisłe piersi :(

Następny temat

jak to polaczyc ???

WHEY premium