SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138594

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
chaczyk- masz tyle bo ja ze swoich tajnych kont głosowałem na ciebie! a teraz dawaj sogi we wszystkich działach

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Haha pierwszy z rana

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Elo nie poszedłem do szkoły bo mam noge z***aną za godiznę do lekarza

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Reso, własnie wczoraj przez przypadke znalazlem ten utwór Peji "Właściwy wybór" , ładnych pare lat temu go slyszalem w TV i kvrwa zapomnialem tytulu! Jak dla mnie najlepszy utwór PEJI ! A pozniej "kolejny stracony dzien"

Lager - mowilem ze masa pojdzie
Ja jeszcze 8h teorii i zaczynam jezdzic

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Rock haha
No to masz z tydzien wakacji i spamowania

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ano raczej tak najbardziej się w****iłem bo na 90% nie pójdę na dyskoteke potańczyć z dziewuszkami a ****a strasznie chciałem

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
hehe trudno, ja jeszcze nie mialem takiej sytuacji
jak mam powera na energy to po prostu jade i nic mnie nie powstrzyma

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
PIERWSZY

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Chcialbys Molu

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Już wróciłem

Dostałem skierowanie doo ortopedy i to jest jakieś poważniejsze podobno i dziś może jeszcze preześwietlenie ciekawe cyz dostane odszkodowanie i ile

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium