SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138582

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Rock, Ty jej nie obronisz ... masz 15 lat ...


Ja ja obronie

ale cos za cos ... Reso wie ocb i ty rock tez wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
dobra ide sie kompac jak juz zapowiedzialem wczesnie

nikt sie ze mna nie przywitał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
ej masakra troche teraz sie pozastanawialem i chyba jutro poszukam w necie odpowiedzi na te pytania ktore mnie dręczą <filozof> ;D
a jak uzyskane odpowiedzi będą zmywaniem głowy itp to juz na 1oo% bede wiedzial ze to jakaś sciema jest;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Wazniejsze i tak jest to,zeby byc dobrym,a nie mowic,ze sie wierzyc,a robic co innego niz w przykazaniach.
Np.Na niebo bardziej zasluguje ateista,ktory pomaga ludziom niz taka moja sasiadka to lazi codziennie do kosciola a bije kijem i rzuca kamieniami we wszystkie zwierzaki na podworku.

Heh,jakie porownanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Cześć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
No nad tym można się zastanawiać ale chyba każda religia ma boga czyli coś co je łączy no i wszystkie (chyba) mają swoje przykazania według których mają żyć żeby potem w zaświatach bylo im dobrze itp.
Religie powstały bardzo bardzo dawno temu a wynikały z różnicy poglądaów różnych plemion oraz miejsca pobytu ale głównie są zbieżne przynaj,mniej w dwóch czy jednej rzeczy.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Hahahaha dokladnie ;D
ps. ciekawe sąsiedztwo masz ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
ej...kompac czy kapac ? Chyba kąpać wiec, ide sie kąpać. Zgadzam sie z Toba hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
jakie to zbieznosci Rock?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
umyć dupe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium