SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138710

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Katechetka kiedys mowila,ze ona sama nie jest do konca pewna czy akurat Bog,ktory jest w wierze chrzesijanskim jest tym "prawdziwym" czy jedyenym,ale nawet jesli by byla pewna,ze nie wyznaje tego Boga dobrego to:
a)Jesli by sie mylila i przeszla na inna wiare,Bog,ktorego wyznawala najpierw,na pewno by Ja potepil
b)Jesli w czasie zycia przeszlaby na wiare w innego,ale prawdziwego Boga to i tak by On uwazal,ze zle postapila,bo powinna nalezec do jedynego,a ze zostala wychowana w innej wierze i wprowadzona w blad to juz inna sprawa.


Dlatego chrześcijaństwo to choroba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
dobra ja spadam ogladac Derby Trojmiasta

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
a ja sie ide kapac

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Ja i tak na swoją religie nie narzekam (chrześcijaństwo) i nie będe nigdy bo w porównaniu do innych jest lajtowo np w takim islamie to przechvjane jest ogólnie.

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
jw

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
No ja to z Resoviakiem się zawsze zgadzam

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Skalar- a tak z ciekawosci pytałem bo widziałem w profilu wiek 18 lat ale nie pasowało mi to do poziomu wiedzy jaki reprezentujesz,myślałem że może jesteś na jakiś studiach biol-chem a ten wiek to tak o na głupa napisany

Emi nie wiem czy Bóg "ucieszyłby się" z tego że ktokolwiek niszczy jego dzieło,wyrządzając krzywde innym ludziom,juz pomijając nawet sam fakt zabójstwa zabójcy ale np. zabójca ma rodzine,ty go zabijasz,nie ranisz tylko zabójcy ale wiele innych ludzi z jego otoczenia (nadużywam słowa zabójca)

Katechetka jest tylko katechetką dlatego że nie oddaje się całkowicie Bogu,np jak siostry zakonne i stąd jej zrozumiałe wątpliwości.

"a)Jesli by sie mylila i przeszla na inna wiare,Bog,ktorego wyznawala najpierw,na pewno by Ja potepil "
Nie zapominaj że Bóg przebacza,tym któzy zwątpili.

"b)Jesli w czasie zycia przeszlaby na wiare w innego,ale prawdziwego Boga to i tak by On uwazal,ze zle postapila,bo powinna nalezec do jedynego,a ze zostala wychowana w innej wierze i wprowadzona w blad to juz inna sprawa"

Myśle że ten jedyny by się bardziej ucieczył ze zeszła "ze złej drogi" na którą wprowadzili ją rodzice


Mam nadzieje że moje wypowiedzi nikogo nie wprowadziły w błąd i nie myślicie że jestem zagorzałym (mam nadzieje ze pisze sie przez "rz" ?) katolikiem,wrecz przeciwnie, tak tylko powtarzam wsumie to czego nasluchalem sie przez kilka lat na religi

niewiem tylko co z czyścem,bo w bibli niema o nim ponoc ani jednego słowa,a tyle sie o nim mowi
a pieklo?przeciez Bóg wybacza to czemu istnieje piekło?
hmm teraz to juz sie sam zamotałem,to chyba pieklo nie istnieje,a czysciec jest po to zeby odpokutowac i wstapic do nieba,yhy chyba tak

sie rozpisał chłopak a i tak nikt pewnie nie przeczyta ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
no to ba

kvrwa w****ia mnie jedno

zawsze jakiejs barany sie znajda co przychodza jak jest 270 strona chca do ankiety i potem juz sie nie pokazuja ;/

np. Michalix w ogole go tu nie ma czy Asgart jakis :/ siodemy tez nie ma

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
"Nie zapominaj że Bóg przebacza,tym któzy zwątpili. "

oczywiscie którzy,zjadłem "r" a nie moglem edytować bo Reso mi sie wtranżolił;D

Reso powiedz mi jedno,co ci po tym ze jestes w ankiecie? niewiem czemu niektorym tak zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
nie chodzi mi tu o ankiete ***ac to

ale po chvj przychodza prosza itp.
a w spamie w ogole ich nie ma itp.

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium