SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy brunetki, czy blondynki plusze w spam-poscie lubią każde szynki%)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 138819

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Wszyscy mecz ogladaja

W I S Ł A

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Eeehh ja tam pjerdole mecze, już mnie tak nie kręcą, a wogole dziś może przyjdzie do mnie ta laska więc będzie lepiej...

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
ja jestem ciagle ale nie chce mi sie spamowac

Wlasnie poszedł przedtreningowy

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Nawet mnie nie dołuj!!!

Ja niewiem kiedy zaczne trenować, zołądek mi sie masakrycznie skurczył, w pasie mam niecałe 74cm

A w łapie już 0,5 cm na minusie....

"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
a mi niby waga poszła do góry a jak sie ostatnio lapke mierzyłem to wyszło 0.5-1cm mniej


chyba ze mi sie miara rozciagneła

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Masz taką łape że sie rozciągneła o 5 cm hehe


"Que no me matara me fortalecera"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847


Chyba mnie kumple przekonali

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8678 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160898
www.prawiczek25.pl

Wass co tam sie bedzie dzialo?
spadam w przerwie sie umyc

Zmieniony przez - Molu86 w dniu 2008-10-02 16:33:15

...:::Every Dream Has A Beginning:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Co tam sie bedzie działo? Jeszcze sie kvrwa pytasz
DJ MARCUS ! Miazga systemu

PS: kvrwa łądny wał w tym linku co dales

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8360
Wogole co za d**** do neta daje takie coś, a jak już nazbiera te 5 mln to laska mu powie że ma jej je.b.nąć minetke i do domu

"Que no me matara me fortalecera"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta-redukcja-do oceny ;)

Następny temat

Jak przytyć?

WHEY premium