SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wędliny, szynki, polędwice, pieczenie itp.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Ktore mieso tego typu(mieso, ktore mozna polozyc na kanapke ) w miare nadaje sie do diety? Wiem, ze w wiekszosci to syf i wogole nie powinno sie je wiazac z dieta, ale takie 1-2 średniej wielkosci plastry walnac na kanapke na 1 dzien chyba nie zaszkodzi. Z tego co mi wiadomo to raczej poledwice i pieczenie, tak? Czekam na dopowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kanapkę najlepiej nadaje się upieczony kawałek kuraka/świni/krowy i pokrojony w plasterki. Jak sam napisałeś, wędliny to syf. I Ciężko Ci będzie rozpoznać zawartość mięsa w tej wędlinie. Przy obecnych technikach nakłuwania i pompowania fosforanów masarnie potrafią to robić tak, by ludzie nie czuli różnicy. W każdym razie ja wędlin nie jadam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Pisałem Ci już raz - masz kilka pytań - zadawaj je w jednym temacie, nie zakładaj 10 tematów na tydzień!

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja wędliny czasem podjem, ale musi być zaznaczone na opakowaniu ile jest mięsa itp. To akurat jest w Polsce kontrolowane, czyli zgodność produktu z etykietą. Ale nie da się ukryć. Mięso to mają tylko wędliny z wyższej półki, które kosztują nie mało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1294 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7910
ja mieszkam teraz na wsi, więc czasami jak ktoś cielaka albo świniaka ubije to zapoda jakąs szyneczkę bez żadnych śmieci i wtedy sobie wcinam ze smakiem na chlebku z masełkiem domowej roboty z mleka prosto od krowy ;)

Nie wiesz kim być? Bądź sobą!

http://s18.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=35968 - kliknij a uszczęśliwisz biednego maczko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20096
Koniu, nie irytuj sie tak bardzo. Gdybym zadal pytanie w temacie " pojedyncze pytania" to albo bym nie dostal odpowiedzi, bo tam co kilka minut sa nowe pytania i moje moglo byc nie zauwazone, albo dostal bym tylko jedna odpowiedz. Po cos jest te forum chyba.
A tak w ogole dzieki za pomoc. Wiem, ze sa jakies roznice pomiedzy wymienionymi miechami. Jezeli chodzi o rodzaj, to najlepsze sa poledwice i pieczenie, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 458
bartek: patrz w tabelach na zawartość tłuszczu i białka. Im wiecej drugiego i mniej pierwszego tym lepiej. Szynka z indyka według mnie najciekawsza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bialko do bilansu?

Następny temat

ograniczenia w diecie;/

WHEY premium