SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 % szynki w szynce

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3144

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1693
http://wiadomosci.onet.pl/1762403,11,1,1,item.html. Szczerze po tym artykule szynki jeść nie będę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 634 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3869
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1693
Stwierdziłem tylko wiec po co sie czepiasz, jesteś moze producentem?
Wkleiłem link bo nie chce plagiatować czyjegoś artykułu, a wkleiłem po to by każdy sobie przemyślał czy opłaca sie płacić za wała. I czy opłaca sie szynkę włączać do diety, bo zdrowe solanki odżywcze nie są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
co ty chcesz przykoaczyc ze ty nie bedziesz jadl szynki z lidla ?

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
Wydaje mi sie, ze kolega chcial pokazac ten artykol i tyle

ja od dawna wiedzialem, to ze w szynce jest malo szynki

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1693
Tytonieja po pierwsze to mnie nie obrażaj człowieku bo ja ciebie nie obraziłem. Po drugie to nie tyczy sie tanich szynek bo ja o tym juz słyszałem wcześniej od kolegi którego dziewczyna pracuje w lepszej i znanej firmie produkujacej wędliny, i dziewczyna kolegi widząc jak sie produkuje szynkę, powiedziała, że sie brzydzi i nie tknie. Po trzecie nie wkleiłem tego dla oklasków tylko chciałem się podzielić
informacją. A po czwarte to nie zjem bo to wałowanie klienta i pewnie jest nie zdrowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytajcie jakie wypowiedzi do tematu napisali czytający.
Wejdzie w wątek"prymitywni miesożercy" i powiedzcie tej babie w jakim błedzie jest bo eksploduje!! http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,44476635,120843252,5187860,0,forum.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 6529 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39912
u mnie kolegi brat pracowal
no i co ?
leci mieso spadlo na glebe zdeptal je w***al spowrotem
oni ci tam moga nasrac nazygac i tak nie wiesz co tam jest i tak nie panikuj

Początkujący Kucharz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Juz tak nie gadaj bo kolega pracuje w masarni i mają bardzo ostre zasady i są pod kontrolą kamer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 442 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3591
u mnie kolegi brat pracowal
no i co ?
leci mieso spadlo na glebe zdeptal je w***al spowrotem
oni ci tam moga nasrac nazygac i tak nie wiesz co tam jest i tak nie panikuj



nie kapuje...lubisz takie szamanko, ze tak piszesz?

Zmieniony przez - Method99 w dniu 2008-06-12 17:26:11

"Szacunek dla każdego zawodnika co podejmie walke.."

http://www.sfd.pl/Method99/_Mistrzostwo_Polski_-_BLOG-t454455.html - Moja droga na szczyt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej sobię kupić pierś, upichcić i zjeść. Przynajmniej wiemy, że nikt tam nie nachaftał. Jedynie hormony i antybiotyki z taką piersią wciągniemy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka do oceny

Następny temat

Dieta - nadmiar tluszczu.

WHEY premium