SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co z moimi nogami?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie mam powazny problem. Chodze na muay thai i cos sie dzieje z moimi koscmi nog. To jest, ze nie moge wysoko podniesc nogi w bok ani rozciagac sie w szpagacie meskim bo kosci jakby wbijaja mi sie w miednice (bol odczuwalny od wewnetrzej czesci nog). Straszny bol takie klucie i nic nie pomaga. Rozgrzewke robie solidna, szpagat damski robie prawie na luzie ale meskiego nie moge. Nogi mam moze w kacie 120*
Czy da sie cokolwiek zrobic z ta przypadloscia?
Czy macie tak sami/slyszeliscie o tym o innych osob?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Możliwe że masz wrośniętą panewke biodrową w miednice.U jakiego lekarza z tym byłeś?Bo jeśli nie u sportowego to tam próbuj on ci powinien coś doradzić.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 220 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3428
Może wybierz się do lekrza? Rozwieje twoje wszelkie wątpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nikt tu Ci nie powie co z Twoimi nogami bo nikt nie wie co się tam naprawdę dzieje. Z tego co mówisz rozciągnięty jesteś nieźle także pewnie nie brak elastyczności. Idź do lekarza bo z takimi sprawami nie ma żartów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 678 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5910
Idz do lekarza. Ale nie każdy ma dobrą miednice do tego żeby robić szpagat męski. Nie każdy może go zrobic

"Walcz z sercem ale używaj tez głowy"
Zapasy - Stoczonych Walk : 10

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Każdy może. Kwestia techniki. Źle układasz biodra, wypnij dupę.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 590
Tak jak pisali wczesniej, przez internet nikt Ci dobrze nie doradzi. Lec do lekarza będziesz miał pewność, że dostaniesz dobrą rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
To nic poważnego, lekarz Ci nic nowego nie powie. Być może zła technika tak jak napisał olo, a może już za stary jesteś na szpagaty

Dopóki walczysz Jesteś zwycięzcą...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 331 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11070
Ja mam to samo, byłem u lekarza kiedyś z tym. Problem polega na tymn, że szpagat przedni robię normalnie a w bok nie moge ni ch***, mam jakby blokade w biodrze, z resztą często mi coś tam chrupie i sie blokuje nie tylko przy szpagacie.. Lekarz nic Ci nie powie, mnie zbadali i stwierdzili ze mam zakres ruchu biodra jak zdrowy człowiek, tak wiec nie ma co leczyć.
Być może u Ciebie to kwestia złej tevchniki, nie wiem jak robisz, ale ja próbowałem na wszelkie możliwe sposoby robić szpagat, kopnięcia boczne itp i po prostu nie idzie.

Proponuje sie skupić na frontalach i low kickach ;);)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Technika jest prawidlowa. Lekarz nic nie wie. Nie moge nawet kopnac dobrze middle-kicka bo w stawach boli jak ch*j
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
Mam niestety podobnie. Zawsze zostaję dodatkowo po treningach aby się rozciągać ale w gruncie życzy to nic nie daje. Nie pozostaje nic tylko próbować dalej...

Zmieniony przez - Thomas85 w dniu 2010-10-08 22:44:55

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

LINK DO DZIAŁU http://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=139&forum_title=Pi�ka no�na

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 314
Hmmmm... Może macie szerokie biodra ? Słyszałem że niektórzy mają właśnie takowe co przeszkadza w wykonywaniu high kicków. Nie skreśla was to z trenowania SW ale trochę utrudnia. Nie pytać się dalej tylko iść do lekarza.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sambo i jego cechy

Następny temat

Po jakim czasie bede juz cos umial ?

WHEY premium