SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cięzka praca fizyczna a trening

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
witam ;)
są teraz wakacje i w celach zarobkowych zapierdzielan na budowie. od 8 do 16, o 17 jestem w domu. poleże , zjam coś i dojde w miare do siebie. o 20 na siłce nawet połowy tego nie wezme co normalnie. dodam ze od pół roku trenuje split systemem partiami.
mam zaprzestać treningów w takim wypadku czy zmienić coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Sam zdecyduj.

Ja też tyram fizycznie, prześpię się, dobrze zjem i idzie treningi zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dorzuć do pieca. Ze spadkami i tak się musisz liczyć, bo budowa wykańcza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118
wszystko da rade pogodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
Ja bym zmienił na plan FBW, jak tak tyrasz to może jedz więcej i w wolnych chwilach odpoczywaj?

ALBO PODNOSZĘ ALBO GINĘ W WALCE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1395
przeciez napisal ze w wolnych chwilach dochodzi do siebie,
ewentualnie mozesz robic trening na 60-70% swoich mozliwosci

Zmieniony przez - metalowiec w dniu 2012-06-25 20:32:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 117 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1429
metalowiec

przepraszam, musiałem nie doczytać

ALBO PODNOSZĘ ALBO GINĘ W WALCE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3595
A mam pytanie powiedziałeś że połowy nie weźmiesz tego co normalnie. Powiedz jaki staż masz na siłowni??? Od kiedy rozpoczołeś prace??? Gdy rozpoczołeś siła spadła i masa czy jak?? Przyzwyczaisz organizm do warunków jakie stawia praca i po około 3 tygodniach powinno wszystko wrócić do normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2360 Napisanych postów 30612 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270732
przywykniesz, musisz tylko bardziej zadbać niż dotychczas o odpoczynek i miche no bo z czegoś ta energia na trening musi iść

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2012-06-25 20:40:34

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 251
Hmm powiem że całkiem ciekawy temat, ja słyszałem że jest tak że organizm przyzwyczaja się do coraz wiekszych wysiłków i na przykład pierwsze dni na budowie są bardzo ciężkie ale potem już coraz coraz łatwiej jest, zobacz jak trenuje np mariusz pudzianowski czy jacyś zawodowcy ich treningi dla normalnych ludzi wydaja sie bardzo ciezkie ale ich organizm jest przystosowany do takiego wysiłku. Hmm może spróbuj tak pracuj na tej budowie i tam w wolnych chwilach jak będziesz mógł trenować to trenuj ale gdy czujesz się na siłach zrób ostrzejszy trening a gdy czujesz się zmęczony zrób lżejszy trening wsłuchaj się po prostu w swój organizm, ogólnie myślę że nie warto go worsować ostro na siłe od początku chyba lepiej stopniowo zwiekszac wysiłek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 248 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4318
Moze znajdziesz silke czynna od 6 rano to mogl bys przed robota robic szybki trening,jak tak od jakiegos czasu robie,tylko ze ja mam na 9:00 do roboty to jeszcze wracam do domu cos zjesc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kolejny temat o suplementacji

Następny temat

Kettlebell plan do oceny

WHEY premium