SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Praca fizyczna-a masa jej zdobywanie i utrzymanie;-)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2716

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Jak w temacie mam pracę fizyczną 8godz.-łopatka,dużo chodzę,siłuję się z workami z cementem itp. Dietkę mam w pracy jem 2 razy o 8.30 oraz 11.30 potem w domku. Ale moje pytanie brzmi co jeszcze pomiędzy posiłkami ?aby nie tracić mięśni Piję wodę ok 2l w samej pracy może dodać do niej cukru? czy jakieś batony albo napoje izotoniczne? a przy redukcji? Ma ktoś jakies pomysły co w takiej pracy fizycznej jeść,pić aby nie było katabolizmu???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5389
A wg mnie to praca fizyczna w której się tyra przez co najmniej 8h
jest jak najbardziej wysilkiem wytrzymalosciowym
Tak jak wczesniej jesli masz dobry metabolizm nie powinienes sie zalac
Czasem wypijalem nawet i 50g carbo potem drugie tyle po treningu i nic sie nie stało
Najwazniejsze to sluchac glosu swojego organizmu
Sam spróbuj to sie przekonasz
6 cap. BCAA na porcje styknie, poczytaj o tym troche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5389
Polecam Muszynianke zamiast zwyklej wody i do tego spora ilosc BCAA
Tez pracuje fizycznej, wiesz najlepiej gdy będziesz trzymał miche na 100%. Oczywiscie jezeli spełnia ona twoje zapotrzebowanie to to powinno wystarczyć i pamiętaj o regeneracji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
pok0ombinuj z gainerem

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136812
jak wyżej, jedz banany, zrób też może jakiegoś batona proteinowego z działu Kuchnia. Ja bym na twoim miejscu jadł posiłki w robocie wysokotłuszczowe- tłuszcz spowalnia trawienie, wolniej zgłodniejesz. warzywa też zapchają, więc bierz surówkę do roboty

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wcinam dwa posiłki w tym gainer. Teraz zacznę redukcję ok. 6 tyg. to będą 2 posiłki dodam do nich więcej tłuszczu i z 10-20g więcej węgli niż powinienem. Ps a jaką tą muszyniankę? wysokozmineralizowaną? a bcaa mam z aminostara gdzie na jeden raz bierze się 3 capsy. to kiedy je wziąść w pracy?czy rano przed pójściem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5389
wysokozmineralizowaną a BCAA polecam Activlaba w prochu
wtedy wsypujesz tam z 20g co daje Ci ok. 10g aminokwasów
Możesz również dodać ze 30g carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha czyli do wody to wsypać ja mam carbo to wsypię. Ale na butelkę 1,5l to ile wsypać?i czy na redukcji też może tak byc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5389
30-50g. Wiesz to zależy od twoich uwarunkowań
W to lato gdy byłem na redukcji dodawałem carbo w pracy
i nic mnie nie zalało. Sam powinieneś wiedzieć jak reaguje twoje ciało
Spróbuj przez tydzien lub dwa i obserwuj co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok super.A Muszyna i Muszynianka to to samo czy ma być muszynianka? I kiedy w pracy brać to BCAA jak pracuje np od 6-14 ile razy dziennie można wziąść jak w Dz.T.już biorę o 15.30.ps.mam w capsach Aminostara gdzie na dawkę bierze się 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Nie ma to jak ciężka fizyczna praca ja tyram na dole w górnictwie można sobie wtedy pozwolić na posiłek wysokokaloryczny oczywiscie picie odpowiedniej ilosci wody tez jest ważne dużo potu się wylewa podczas 8 godz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak niestetyTeż chyba będę się decydował na kopalnie ale do CzechBo do nas pod Spółkę za 1500zł to ja dziękuję:-/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kompletne podstawy ćwiczeń w domu.

Następny temat

Do czego to jest?

WHEY premium