SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ciężka praca fizyczna, a trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1898

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 128 dni Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 697
Witam. Od miesiąca mam nowa prace fizyczna - na magazynie,temp. W środku pokazuje nawet ponad 35°c i w tym upale przezucam co noc min. 50-60ton paczek. Wracam rano do domu, wykończony, bez si do ćwiczeń.. Tracę motywację.. Przed rozpoczęciem tej pracy trzymałem dietę, regularnie ćwiczyłem - wazylem wtedy 105kg!
Teraz - spadlem do 90kg.. Z tego upału w pracy nie mam nawet chęci trzymać diety..
Więc, czy widzicie u mnie jakaś szansa, by mięsnie znowu zaczęły rosnąć?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 128 dni Na forum 128 dni Przeczytanych tematów 697

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy mięśniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie nie
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący

Waga: 90

Wzrost: 193

Cel treningowy: nabranie masy miesniowej

Staż treningowy na słowni: 12 miesięcy

Uprawiane inne sporty: brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): full sprzęt

Dieta: obecnie brak
Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 4595 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 212976
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Z tym będzie problem. Jestem w trakcie przeprowadzki, moja kobieta pochowala wszystko do kartonów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Odkąd tam pracuje, brakuje mi apetytu.. mało jem.. Zmuszać się do jedzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Moja dieta w obecnej sytuacji sutuacji leży..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 2191 Napisanych postów 4595 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 212976
skoro dieta leży to nie dziw sie że czujesz się jak się czujesz - jak dieta dopięta i dobrze ulożona ( urozmaicona )to raczej nikt nie narzeka na brak apetytu i nikt nie je na sile i ni emusi w siebie wciskac jedzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3115 Napisanych postów 50433 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 673526
No to musisz się wstrzymać do momentu, aż będziesz w stanie sensownie jeść bo jeśli nie dojadasz, a masz pracę fizyczną plus trening siłowy to tutaj przyrostów żadnych nie będzie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Witajcie. Jestem kobietą Rafała. jego problem widzę w jego głowie.. Próbuję go zmotywować,czytam, szukam, przygotowuje posiłki, staram się nakierowac go na jakikolwiek sposób, by się chociaż przekonał czy minimalnie mniej czuje się zmęczony itp. Przestaje widzieć w czymkolwiek sens.. Potrzeba mu chyba dobry zj** ;) Pozdrawiam Kasia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
wstawcie zrzut diety i zobaczy się czy wlaśnie tu nie jest problem główny bo narazie to takie gdybanie tylko zostaje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań od początkującego