SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brzuch!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
jak trenowac brzuch na laweczce...
jak dlugie przerwy miedzy seriami i co ile czasu trening...
dzieki
pzdr

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
fenix- jeszcze jedno wykropkowanie w Twojej wypowiedzi i SFD Cię żegna

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
Witaj chętnie pomożemy, ale daj

COŚ O SOBIE ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ wg tego szablonu:

1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-podaj konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów (z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.
6.Opisz jaką stosowałeś do tego treingu diete-czy stosowałes?

Jeśli zależy Ci na zmaksymalizowaniu efektów treningowych oraz ukierunkowaniu swoich wysiłków-

ZAPRASZAM do udziału w akcji MICHAILA "Trenuj z nami CYKLICZNIE"

TUTAJ MASZ WSZYSTKO PODANE NA TACY-TYLKO TRENUJ, JADAJ I ODPOCZYWAJ, NO I...PATRZ W LUSTRO

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=102412

http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120 

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster

JAGODKA jest świetna
:::sie odwal gupku:::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
1.jestes przykry...
2. nie moge ci odpowedziec na twoje pytnia bo nie wiem aki jest twoj staz, cały trening, zcy masz jeakesj przecwiskazania medyczne itp. mam nadzieje ze ktos zrobiz toba porzadek...


_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
n trening na rzezbe rozni sie od treningu na mase itp. wiec jak nie wiesz to nie gadaj...

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
trening na mase miesni brzucha rozni sie od treningu na rzezbe miesni brzucha???

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a nie ? intensywnosc nie robi ci zadej roznicy ? ilosc powtórzen? odpowczynek miedzy seriami ..
skoro wiesz to po co sie pytasz?

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****master---> To napisz jak się powinno robić na rzeźbe a jak na mase a nie cały czas wklejasz ten ***... szablon. Niedobrze mi się robi jak wszędzie widze to samo. Ludzie proszą o pomoc a ty im wogóle nie pomagasz. Nabijasz tylko bezsensownie posty. Mam wrażenie jakbyś nic nie wiedział tylko próbował coś udowodnić. Zastanów się nad tym.

Nie usuwajta tego posta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
oka ale zauwaz ze np. treningi nalezyzmieniac (dltego pytani o wczesniejszy)
co cheesz osignac mase rzezbe wytzrymałosc, koles bedzie chciał sie podrzezbic a ja mu dam plan na mase.
pytania czemu nie rosnie, a np kolo nie ma diety i ok. rok jedzie jednym planem.
koles ma np kntuzje kolana a ja nie wiedzac o tym (bo np. akurat nie wkleiłem szablonu ) powiedziałem aby sobie np robił przysiady ze sztangą.. nie daj boze zeby posłuchał... działam tak samo jak michail - UPORZADKOWANIE - on tez nie daje odpowiedzi jesli nie jest cos do konca jasne... jakby AUTOR posta napisał odrazu plan na brzuch dajmy na to na mase . ze cwiczy tyle czasu, ostatni trening to taki, rozplanowanie tygodniowe to juz by bylo po problemie...

_dajmy na to napisze autorowi plan
spiecia 3-4 x max
wznosu nóg na boki 3-4 x max
cwciz 2x tygodniu...
on moze przez to popełnic błedy, pamietajmy ze niktórzy przychodza tu i sa cali 'zieleni' i np. beda robili trening brzucha po treningu pleców co nie jest wskazane, albo np cwicza pon sroda piatek to w wolne dni beda robili brzuch (i wtedy np wtorek i czwartek juz nie beda dniami netrningowymi)
juz kilkakrotnie działałem tak "po łebkach' i dostawałem słuszną z***kąod michaila... bo moge komus zrobic krzywde (nie chodzi mi tu o trenig brzucha)

Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-10-04 17:17:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
no to ci odpowiem pod katem bardzij-masy :
Idzien
- skrętoskłony 3-4x max
- wznosy nóg 3-4x max
IIdzien
-wznosy kolan na bokik 3-4x max
-bruzszki 3-4x max
odpoczynek mdzy seraimi ok 2min.
trenuj z przewami 3-4 dniowymi
trenuj w dni treningowe tylko nie w dien treningu prostych grzbietu.
jesli miałes wczesniej taki sam plan, masz kontuzje dolnego odcinka grzbietu, czy bioder- nie gwarantuje "+"

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
JAGODKA jest świetna



Zmieniony przez - ****master w dniu 2003-10-04 18:50:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
O TO CHODZILO...
B DZIEKUJE
GDYBYS NAPISAL TAK W PIERWSZYM POSCIE BYLOBY O WIELE PROSCIEJ.
DZIEKI
POZDRAWIAM

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
CO MASZ NA MYSLI PISZAC DZIEN 1 DZIEN2 MAM WYKONYWAC TE CWICZENIA DZIEN PO DZNIU CZY MOZE DZIEN 1(TRENING1) DZIEN 2(TRENING2) I PRZERWY MIEDZY TYM JAK WSPOMINALES 3-4 DNI
DZIEKI
PZDR

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

górna część klatki

Następny temat

drążek

WHEY premium