SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dobry BRZUCH !!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126
Zauważyliście jak mało ludzi ćwiczących na siłowni ćwiczą mięśnie brzucha ? Szczególnie ci początkujący, którzy myślą o wielkiej „klacie" i bicepsie. Jednak, kiedy ma się ładnie wyrzeźbiony brzuch zmienia się cała sylwetka mając nawet nie wielką masę. Osobiście staram się poświęcić końcówkę treningu właśnie na tą partię mięśni. Najlepiej „mi wchodzi" kiedy robię super serie przy szybkich, ale i dokładnych ruchach. Staram się, aby mięśnie były cały czas napięte. Stosuję trzy podstawowe ćwiczenia po trzy serie.
Jeśli ktoś ma swój sprawdzony system lub technikę, będę wdzięczny za podpowiedź.
Pozdrowienia.

pozdr
Tomcio2

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
I co zauwazyłeś u siebie efekty w postaci tarki na brzuchu?

Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co się orientuję to nie wszyscy robią brzuch przez cały rok i pewnie mają rację.Ważne tu są dieta+ trening aerobowy.

Pozdrowionka

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem z wlasnego doswiadczenia jak plec piekna reaguje na umiesniony brzuch. Naprawde warto cwiczyc by uslyszec takie slowa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tez uwazam ze panienki lubia jak mamy umiesniony brzuch a nie kilogramy tłuszczu zwisajacego nam z przodu(witaj brzusiu żegnaj siusiu :) )A czy robienie samych brzuszków wystarczy, bo ja ćwicze m. brzucha
6x w tyg. 10 seri po 40 powturzeń i po 1,5 minuty przerwy po okolo 3 miesiecy ubyło mi 5 cm w pasie a wy jak ćwiczycie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
WOW.

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 607 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4776
Do Mistrza: Tez jestem pod wrazeniem...czy moglbys napisac jaki robisz trening (na mase,rzezbe...), bo tu na forum (i z tym sie zgadzam) dowiedzialem sie ze robienie treningu na mase i cwiczenie brzucha nie ma sensu (to nawet pogorszy sprawe bo cwiczone miesnie wypchna tluszcz). Bo jesli robisz tak jak ja trening na mase to zaraz zabieram sie do cwiczen

Pozdrawiam

Pozdrawiam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
ja tez bym sie chetnie dowiedzial czy podczas treningu masowego moge jakos zgubic brzuszek, bo mnie to kurka bardzo przeszkadza!!!
pozdrawiam!!!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta to podstawa. Przy właściwej diecie w ok. 1,5 miesiąca zgubiłem prawie 5cm w pasie. Dodatkowy w okolicy bicepsu, klatki i barków lekko się "powiększyłem", co świadczy o tym, że można w cyklu na masę tracić tłuszczyk. Wykonuję tylko brzuszki na krześle rzymskim. Na aeroby nie mam czasu. Efekty są super. Jam już mówiłem, dieta, dieta i jeszczeraz dieta, no i dużo chęci.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126
Wiadomo, że przy ćwiczeniu na masę nie pozbędziemy się tłuszczu (choć w pewnym stopniu tłuszcz i tak jest spalany).
Nie stosuję ćwiczeń na masę, ponieważ szybko można zatłuścić m. brzucha, a spalenie tego wszystkiego jest długotrwałe.
Moim zdaniem ilość powtórzeń nie powinna być mniejsza niż 12-15. Jestem zadowolony z serii jeśli przy ostatnich ruchach mam pożądne palenie mięśni.

pozdr
Tomcio2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zgodzę się z Tobą.
Można spalić tłuszcz robiąc masę (mięśniową). Podstawą są odpowiednie proporcje między białkiem, ww i tłuszczami.
Ważę 100 z hakiem z jem tylko 250-270g ww dziennie. Jeśli chodzi o białko jest tego więcej, bo na poziomie 350-400. O tłuszczach nie wspomnę bo jest tego naprawdę mało. Ilość ww sugerowałaby, że nie mam energii na trening, ale jest inaczej. Ćwiczę pełną parą, na maksa. Tłuszczu ubywa, a mięśni trochę przybywa. To jest naprawdę wykonalne.

pozdrowienia...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Oli ...

Następny temat

Jak POWIEKSZYC miesnie brzucha?

WHEY premium