SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps jak stal

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6139

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
naprawde wierzycie w te armagedony ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
wiesz co fu, wydaje mi się że może coś z niego wyjść, dla kogoś kto liczy na taki efekt, tzn nie ważne jak ważne ile, choć to nie dla mnie

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 198 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6150
FU dla mnie super jade drugi miesiąc opuszczając do samego dołu i mam naprawde zaskakujące efekty 6 tydzien za mna i 3 cm inna sprawa ze to powrót do formy a i robie to cwiczenie nie oszczedzając sie - na maxa
pozdrawiam

Zmieniony przez - Adanio w dniu 2007-01-24 17:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 987 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93341
Bardzo wazne by go nie przetrenować, co jest dosyć łatwe. I najlepsze sa chyba proste cwiczenia- unoszenie sztangi (niby proste, ale wcale nie takie latwe, jesli chce sie je robic prawidlowo i bez oszukiwania) i uginania mlotkowe.

FLUCTUAT NEC MERGITUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
skoro tyle pochlebnych opinii to bede musial kiedys sprobowac
lapy nigdy za wielkie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 800
"21" to stare i zapmniane cwiczenie dlatego ze jest do niczego sorry ale ono bardziej meczy niz cos daje -to moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ono moze i cos daje ale jako dodatek do ciezkich unoszeń z mała ilościa powt.
a także w umiarkowanej ilości serii- najwyzej dwóch, trzech.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
ja robie tak ze w tygodniu jeden dzien poswiecam prawidłowej technice uginania ze sztanga + dobicie sztangielka o kolano/udo a w kolejny dzien
na treningu z plecami robie serie oszukane ze sztanga (zeby troche poszalec z ciezarem ) + uginanie na bramie (light) i biceps ładnie mi sie zmasował
ale kazdy musi wyczuc siebie pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sriceps a nie biceps

ja wole miec szerokie plecy i barki zeby wogole szeroko wygladac (choc nie wyladam )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 716
cienki ben - chcesz byc szeroki i miec rece jak zapałki ? bardzo pieknie by to wygladalo :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

15 letni kulturysta:D

Następny temat

ROZGRZEWKA...

WHEY premium