SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

biceps+triceps. pytanie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
witam. trenuje ponad 3 lata . od roku obwod mojego bicepsa stoi w miejscu. zawsze cwiczylem biceps z klata. postanowilem zmienic trening i polaczyc biceps z tricepsem. i w tym momencie nasuwa sie pytanie jak to polaczyc?? pozdrawiam

WALKA DUMA HONOR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Barka po rzece pływa

W dniu klata/grzbiet jedno ćwiczenie byłoby na góre grzbietu (face pull lub podciaganie do obojczyka).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Nie wiem dokładnie o co ci chodzi.

Wypełnij ankietę,napisz ogólny zarys treningu w skali tygodnia.
Jak z innymi partiami?

Poza tym za obwód może odpowiadać tez-a nawet bardziej-triceps

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
Możesz połączyć te partie w superserie...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
trenuje 3 razy w tygoniu na silce i 3 razy w tygodniu mma.
pon- bic+tric
wto-mma
sroda-klata barki
czwartek-mma
piatek-mma
sobota-plecy + nogi

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
w sobote masz dwie duze partie razem a to jest niewskazane..

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
no wlasnie wiem ze to jest niewskazane ale ciezko jest robic nogi dzien przed treningiem mma. pozniej na treningach nogi mam spiete. jezeli macie jakies lepsze rozwiazanie treningu to chetnie skorzystam z porad. chodzi mi o to zeby koniecznie zrobic nogi w sobote a biceps z tricepsem. wielkie dzieki za porady. pozdrawiam

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
hmmm... to może lajtowe FBW?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3147
kolego moglbys mi napisac o co chodzi??:P bo rzadko jestem na forum i nie czaje o co chodzi z tym skrotem:P

WALKA DUMA HONOR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100240
https://www.sfd.pl/[art]_FBW-_Full_Body_Workout_by_georgu-t364504.html FBW będzie chyba najlepszym rozwiązaniem.... priorytetem dla Ciebie jest MMA czy siłownia ?

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Ułożyc to na 3 dni by się chyba dało-ale właśnie j/w.
Jeżeli siłownia ma być dodatkiem do sztuk walki-fbw pasowało by lepiej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
To że nie rośniesz spowodowane jest na 99,75% niedostateczna podażą składników odżywczych, w skrócie - za mało jesz. Nie rośniesz cały więc nie rośnie Ci również ramię.
Trenujesz MMA i na siłowni więc zapotrzebowanie "na zero" masz bardzo duże. Jeżeli chcesz nabierać masy (bo jeżeli tylko w bicu to pomyliłeś działy... nie, fora ) musisz porządnie dorzucic do pieca.


No i trening... Plecy plus nogi - congratulations.

Gdy upierasz sie przy treningu dzielonym czyli kulturystycznym (co nie ma sensu gdy łączysz siłownię ze SW) i do tego KONIECZNIE bic musi być z tricem (zalecialo sezonem) to jedyny powtarzam jedyny logiczny podział jest następujący:


pon klata, grzbiet (bez mc)

śr barki, ramiona (w superseriach)

so nogi (z mc)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wy na to ??

Następny temat

prosze o pomoc :/

Wiecej