SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Train Everyday" czyli / Dziennik Treningowy 54dka.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1544
Ale w human fladze Ci to pomoglo tak?
Jakies cwiczenia pod human flage znalbys jeszcze?
Ale te sprawdzone

"Siła rośnie - Chwała rośnie !"

"Go Hard or Go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
Flagę łatwiej zrobić na drabinkach niż na słupie. Zacząłem robić stanie na jednej ręce po przeczytaniu artykułu na dragondoor i nie myślałem wtedy w ogóle o fladze. Flagę zacząłem ćwiczyć w szkole na drabinkach 1-2 razy w tygodniu po prostu próbując zrobić flagę i utrzymywałem się góra sekundę. Gdzieś po miesiącu nagle udało mi się utrzymać ponad 5 sekund aż sam się zdziwiłem. Siła była tylko trzeba było opanować technikę i znaleźć właściwy rozstaw rąk. Na początku to nie była idealnie równoległa flaga i nogi nie były złączone, ale jak już załapałem jak to zrobić to po prostu robiłem kilka serii takiej flagi jak umiałem i z czasem udało mi się złączyć nogi.

NO BRAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1544
A moglbys mi jeszcze powiedziec jak czasowo na tej jednej rece stales? Znaczy czy seriami czy jak.

"Siła rośnie - Chwała rośnie !"

"Go Hard or Go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 218 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2507
Robiłem 3-5 serii z długimi przerwami trzymając prawie na maksa, tzn. jak ręka robiła się dość niepewna to kończyłem serię, bo załamanie mięśniowe nie jest zbyt wskazane przy tym ćwiczeniu.

Tak ja robiłem, ale niekoniecznie to jest najlepszy rozkład, może więcej serii dużo krótszych od maksa tak jak u Sommera sprawdzi się lepiej.

Zmieniony przez - buzzard w dniu 2012-06-10 14:56:51

NO BRAIN NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1544
Siema.
Mam taką sprawe, mianowicie ten tydzien cwiczy mi sie tak mega chu**owo. Czuje nawet jakby regres w niektorych cwiczeniach, coraz ciezej. To oznacza by zrobic jakąś przerwe regeneracyjna czy jak ? (nie robilem przerwy regeneracyjnej od.... bardzo dawna) Prosilbym o odpowiedz co mam zrobic bo sie ładnie wkur**am, ze cwicze a coraz gorzej jest..

"Siła rośnie - Chwała rośnie !"

"Go Hard or Go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Brzmi jak stagnacja/przetrenowanie - odpocznij Pan tydzień do dwóch (od treningu, rozciąganie nie zaszkodzi), i powinno być wszystko ok, wrócisz z nową werwą

Edit:
A codziennie widziane w lustrze spadki to głównie złudzenie będzie, nie martw się

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-06-15 19:34:28

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1544
Mam własnie zamiar sie jutro zmierzyc, zważyc, zrobic zdjecia i prowonac ze styczniem. Nie bedzie jakichs hm.. optycznych spadków z tego co mowisz? Znaczy wiesz, wyjdzie jak ma wyjsc nie ?

"Siła rośnie - Chwała rośnie !"

"Go Hard or Go Home"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
6 miechów - ja tam swojego czasu co miesiąc się mierzyłem
Optyczne spadki mogą być, sam je zauważam przy przerwach regeneracyjnych, ale spokojnie - już po tygodniu od powrotu wszystko powinno być jak było

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2012-06-15 19:44:22

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35065
Fajnie gdybym codziennie widzial przyrost 1kg ;d Ale to niestety nierealne, tak szybkie zmiany sa niemozliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ważysz się, wypijasz litr wody, znowu się ważysz, i już masz 1 kg przyrostu

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

a6w - przerwa i bieganie

Następny temat

Rozciąganie palców

WHEY premium