SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Hani/ pods. str. 19

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28030

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Toż torebka damska więcej waży A dziecko nosiłaś na pewno na ręku i pewnie nie raz kucałaś/robiłaś przysiad z tym "ciężarem", żeby coś podnieś - np. smoczek. I podnosiłaś dzieciaka z podłogi - czyli poniekąd ciąg robiłaś.
Ale ok. do 20-go już niedaleko to będziesz macała się ze stosownymi ciężarami

Zmieniony przez - Kokosik w dniu 2014-03-18 22:10:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Miska na dziś, jakoś nie mogę zorganizować się z godzinami posiłków i wychodzi raz tak raz siak.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Jestem tu już miesiąc, ale ten czas leci.
Dzisiaj jest jakiś masakryczny dzień ledwo na oczy widzę wcale nie mam siły. A trening to jakaś masakra była.


1. Przy wznosach nóg w leżeniu w serii 3 coś mi zaczęło przeskakiwać w odcinku lędźwiowym.
2. Przy wspięciach na palce w głowie mi się kręciło
3. Pompki w 3 serii najpierw były 2,5 ale się poprawiłam i zrobiłam po chwili 6
No i ta ogólna niemoc a pot to mi aż kapał.

I jeszcze miska:




Zmieniony przez - hania1661 w dniu 2014-03-20 17:21:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
czy przy ćwiczeniach na brzuch starasz sie cały czas trzymac zwinięte biodra taki tilt, jak to mówiła nasza prowadząca kiedyś "cipki w górę" i tak masz trzymać by odcinek lędźwiowy kręgosłupa dotykał podłogi i w żadnym momencie ruchu nóg czy tułowia przy ćwiczeniach na brzuch tego nie puszczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Czytałam gdzieś tutaj o tych "c****ch w górę" i tego pilnuję od początku, bo mam tendencję do przeginania kręgosłupa nawet jak stoję dłużej i się zapomnę, do tego staram się trzymać proste plecy wciągając brzuch, mam nadzieję że wiesz o co mi chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Dzisiaj królowała wołowina, na takiej diecie to ja mogę być do końca życia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Miska i trening.







Zmieniony przez - hania1661 w dniu 2014-03-22 16:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
A Ty nie miałaś zamienić oleju rzepakowego na masło klarowane i smalec?
I po co się znowu w chleb pszenny i to w tej ilości ładujesz, skoro masz graham?
Ryby w pomidorach, z cukrem i konserwantami? Słaby pomysł. Mleko UHT też zresztą nie najlepszy.

Zmieniony przez - shrimp2 w dniu 2014-03-22 17:49:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Olej wpadł bo mąż obiad robił i na nim obsmażył polędwicę przed pieczeniem, chleb pszenny to sama piekłam z mąki pszennej graham i żytniej ale tak go sobie zapisałam (muszę zmienić nazwę). Na puchę ryb nie mam wytłumaczenia, jeszcze nie zjadłam zaraz coś innego wykombinuję. Mleko ograniczyłam ale mogę wywalić całkiem, kawy już nie piję (lubię tylko z mlekiem) tylko zieloną herbatę litrami i nie mamy Wypasionego tylko Mleczną Dolinę z Biedry a ono nie jest chyba UHT bo ma krótki termin przydatności do spożycia ( wpisuję tamte z lenistwa bo wyskakuje jako pierwsze z 2% tłuszczu). Czy to z Biedry może być od czasu do czasu?
Obiecuję poprawę
Dzięki, że zaglądasz jesteś dla mnie wzorem. Jeśli jeszcze mam coś zmienić w misce to proszę napisz.

Poprawiona miska




Zmieniony przez - hania1661 w dniu 2014-03-22 19:40:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5486
Dzień 31




Zmieniony przez - hania1661 w dniu 2014-03-23 22:39:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Krav maga

Następny temat

Moje początki z treningiem silowym , coś robie nie tak?

WHEY premium