SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Life is to short to be small"- droga do formy by głodziu. Nowe zdjęcia strona 13.14

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208483
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
zobaczymy jak to bedzie z tym medalem, na razie robie swoje, a od oceny beda sedziowie
Moge jeszcze prosic, ktoregos z moderatorow o dodanie do tematu: "nowe zdjecia strona 13.14" Z gory dzieki



Zmieniony przez - głodziu w dniu 2009-02-08 22:46:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
witam Głodek powiedz jak laczysz aeroby po treningu odraz je wrzucasz?? czy wpierw dajesz carbo i poznije ta 1h aeroby bo tyle czasu treningu i brak paliwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
jakies 10 min. przed koncem treningu silowego wrzucam ok. 10 kaps. Gluta fusion i 10 kaps. anabolic amino, wegli jak widac nie daje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25462
dzieki wielkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
Witaj Głodziu!

Czemu tak późno zauważyłem temat

Mam prośbe mógłbyś czasem wpaść do testu sponsorowanego i coś tam dać swoje prozpozycje? Byłbym bardzo wdzięczny!

https://www.sfd.pl/TEST:_RYWALIZACJA_*_ACTIVLAB_*_Eclipse21_VS._MolderDist_*_MASA-t469672.html

Jeszcze jedno pytanie. Czytałem an stronie KiFa chyba, ze jesteś instruktorem na jakiejś siłce w Łodzi? Czy to nadal aktualne, a jak nie to gdzie teraz trenujesz?

pozdrawiam i życze powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
jak tam forma? beda jakies fotki czy wpisy ?
pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1817

NO PAIN <-> NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3108 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38536
Neeey Jeey - Nie masz nic mądrego do powiedzenia , to się nie wypowiadaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 476 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6839
WITAM głodziu forma jak widzę do góry na maxa poszła wow rewelacyjna sylwetka jak dla mnie mi się bardzo podobam pełen szacuj dla ciebie daje soga byle tak dalej 3mam kciuki i zdrówka! Mam pytanko jak Kretek polecasz przy redukcji, aby mięsko nie spadło ja chce zastosować no-xplode przed treningiem i do tego MAN CLOUT 600g OROTAN lub inne połączenie MAN CLOUT 600g OROTAN i LABRADA Super Charge! Extreme N.O i do tego FAT Burnes czerwony universala, co sadzisz o tym połączeniu lub może, co ty polecasz pierwszy raz będę stasował redukcje i chce zobaczyć jak organizm zareaguje białko chce zwiększyć do 5gram węgle zmniejszyć do 2gram a tłuszcz 2gramy na kg aeroby 4razy w tygodniu 2razy bieżnia po 30-40minut i 2razy rowerek po 30minut tętno miedzy 120-130 zacząłem to traktować tak na poważnie od nie dawna załapałem bakcyla i z dnia na dzień bardziej mnie to wkręca i chciałbym za 2lat wystartować może to być śmieszne dla ciebie innych ze z takim stażem, ale wydaje mi się ze Mam ku temu predyspozycje, ale mogę się mylić mam gruby kościec nogi mam mocno umięśnione od urodzenia zawsze nie ćwicząc nóg nigdy mam w udzie 67cm i łydkę 45 a góra idzie tez nie źle nie chodzi tu o chwaleni tylko o swoje spostrzeżenia, ale zobaczymy jak to będzie pozdro wielki szacun dla ciebie będę wdzięczny za odpowiedz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wizyta u lekarza przed zaczęciem treningu

Następny temat

Trening dla poczatk. 45 Latka.

WHEY premium