SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"Life is to short to be small"- droga do formy by głodziu. Nowe zdjęcia strona 13.14

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 53366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Na poczatek prosze wszystkich o uzywanie znakow interpunkcyjnych, bo czasem trudno cokolwiek przeczytac w takim gaszczu slow.
Osobiscie uwazam, ze kreatyna podczas redukcji to nie najlepszy pomysl.
Czarny nie znam produktow o ktorych piszesz dlatego ciezko mi cokolwiek powiedziec na ten temat.
Osobiscie opieram sie na zablokowaniu katabolizmu, duze ilosci aminokwasow i glutaminy zadbaja tez (mam nadzieje) o chociaz troche podwyzszony anabolizm.
Co do 5 g. bialka to uwazam ze spora przesada, no chyba ze nie dbasz zupelnie o zdrowie. Takie ilosci (bez mocniejszych wspomagaczy) dadza Ci tylko zakwaszenie organizmu i problemy z nerkami .
A u mnie przygotowania ida w miare dobrze, ostatni tydzien nie cwicze ze wzgledu na chorobe, mam nadzieje ze wroce od poniedzialku.
Nie wiem czy pisalem o tym, ale:
do kilku tygodni stosuje diete z duza iloscia tluszczu i bialka, weglowodany ograniczylem do b. malych ilosci, tzn. ok. 1 g./kgmc, co zaowocowalo szybka utrata tluszczu, ale tez "splaszczeniem" wygladu ze wzgledu na brak glikogenu, dlatego wydluzam czas ladowania weglowodanami z 1go do 2 dni w tygodniu, co powinno napelnic miesnie.
W poniedzialek wrzuce nowe zdjecia, dopiero wtedy bede mial dostep do porzadnego aparatu.
Pozdrawiam

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2009-02-28 11:50:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1817
przepraszam autora tematu za wypisywanie nieprawdziwych i oczerniajacych wypowiedzi na jego temat.byl to glupi dowcip

NO PAIN <-> NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814




moje ostatnie zdjecie i zestaw suplementow na ten miesiac
dawkowanie:
4Xdziennie po 8 kaps. HMB
4Xdziennie po 5 kaps. BCAA

standardowo: rano, przed i po treningu, na noc

Zmieniony przez - głodziu w dniu 2009-03-06 15:14:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
ładujesz tych antykatabolików... widac ze fatu poleciało troche!!

powodzenia wielkiś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
dlaczego wybór padł tylko na hi-teca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25375
bo to bardzo dobra firma

glodek widać roznice, bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
jw dobra firma !!

głodek w jakich poorach antykataboliki?? tradycyjnie..? czy jakies specjalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Super forma.
Powodzenia i dużo samozaparcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego wybór padł tylko na hi-teca?

bo może mu służą dobrze te suple



Forma jest kozacka, medal będzie jak nic

Zmieniony przez - studensky w dniu 2009-03-06 20:04:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wizyta u lekarza przed zaczęciem treningu

Następny temat

Trening dla poczatk. 45 Latka.

WHEY premium