SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczenia na szybki powrót do formy, poprawienie siły?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
Zamierzam zacząć trening na masę. Jednak od paru miesięcy (miałem matury, więc poświęcałem czas na naukę) praktycznie w ogóle się nie ruszałem. Nie wykonywałem również żadnych ćwiczeń siłowych. Efekt tego jest taki, że zauważyłem znaczny spadek siły, oraz ogólnej kondycji.

Skoro chcę rozpocząć ćwiczyć na masę, to wydaje mi się, że wypadałoby z powrotem nabrać trochę siły (oraz poprawić kondycję, bo nawet krótki bieg mnie męczy)

Czy myślicie, że to konieczne? Może po prostu lepiej zacząć od razu trening tylko, że z mniejszymi ciężarami?

Zamierzam poświęcić ok. tygodnia na powrót do jako takiej formy. Co mógłbym robić? Pompki, bieg, jakieś rozciąganie mięśni? Poradźcie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 577
Ja razem z toba pisałem maturę i byłem w takiej samej sytuacji jak ty. Powiem ci tak: nie rzucaj się na ciężary jakie brałeś podczas cyklu(przykładowo pisze) lub ciężary które brałeś podczas ostatnich treningów gdy miałeś formę. Z resztą sam zauważysz jak to będzie wyglądać gdy do takich ciężarów podejdziesz. Zacznij od treningów nieco lżejszych (tzn. mam na myśli zmniejsz ciężary)ale po treningu musisz czuć wyczerpanie.Krok po kroku i będzie lepiej Jeśli na masę chcesz ćwiczyć do bieganie nie potrzebne. pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 192 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5928
Spokojnie rozruszaj się 1-2 tygodnie rób cwiczenia z malym obciażeniem , areoby spokojnie wrocisz:)

To wyzwanie napisane na piasku...
To najkrótsza droga między dwoma punktami...
To jak chodzenie po linie...
To oddziela słuszne działanie od szaleństwa...
To jest szersze niż ocean...
To nić, z której utkano Moje życie...
To Kulturystyka...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 354
czyli mówicie, że już mogę zaczynać trening, tylko, że z mniejszymi ciężarami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy z ułożeniem planu treningowego

Następny temat

brzuch

WHEY premium