SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(L)Gorzka83/ Słodko-gorzkie rozterki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 381 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5022
Zwijało mnie z bólu
Najgorsze jest to, że miałam przygotowaną makrelę z zieleniną w pojemniku, i nawet nie miałam tego jak zjeść
W ciągu 8 h miałam 2 przerwy po 5 minut na sikanie, nawet nam szklanki wody nie dali
ot, uroki pracy w dużej firmie

"Słownik jest jedynym miejscem, gdzie sukces wyprzedza wysiłek"

http://www.sfd.pl/Słodko_gorzkie_rozterki_/_prośba_o_fachową_poradę-t688384.html - moja walka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
:/ duża firma = wyzysk , podziwiam za wytrwałość, ja bym wyszła na pewno.

A tak wogóle to czym ty się zajmujesz :)?

Ja pracuję w jednym miejscu z ludźmi z dużej firmy i oni też są naprawdę dziwni, wogóle atmosfera tam jest NAPRAWDĘ dziwna, jak tak się napatrzę, to odechciewa się pracy w dużej znanej firmie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
korpoludki
hehe, u mnie w firmie to ja uchodze za dziwną bo nie wpyerdalam ciast (oni tu bez kitu przynoszą ciasta na każdą możliwą okazję, a czasem nawet z nudów i braku okazji ). No i tu za aktywność fizyczną uznawane jest wejście po schodach na 3 piętro chociaż szefa mam normalnego, były wyczynowy sportowiec, więc wie co znaczy ciężki trening

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
ze mnie też się śmieją, przynosze pudła i zawsze są pytania typu "to dla Ciebie czy dla nas wszystkich? ( bo zwykle są to ze 4 pudła ), niektórzy zaczęli już na mnie koksu mówić, bądź też karczek , ale to Ci normalniejsi, reszta obserwuje i dziwnie się patrzy ale jakby nei było mam to szczęście, że pracuję z aktywnymi ludźmi na 12 osób, 4 są aktywne , to chyba dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
duża firma = wyzysk
Protestuję u mnie jest zayebiście

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Zgodnie z moim doswiadczeniem jednak mimo wszytsko duze firmy sa luzniejsze, male prywatne to dopiero zap.., ho ho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Hmmmm czyli jednak ile osób tyle opinii mnie na razie wszyscy straszą dużymi firmami i też mam kiepski obraz dużej, a piękny obraz małej firmy w sumie jest jeszcze kwestia tego co kto uważa za duże a co za małe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Wszystko tak naprawdę zależy od ludzi, żeby nie wpaść w typową dla korporacji biurokrację u mnie dyrektorzy działów o to dbają, relacje są koleżeńskie (w razie potrzeby z zachowaniem zasady szef<->pracownik) i do sztywnej atmosfery nam daleko

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
ja tez pracuje w korpo
atmosfera jest raczej ok, nie ma spinki, ale niektorzy ludzie sa .... troche dziwni :D
no i uchodze za sportowego monstera jakiegos, bo tak jak Lady napisala wiekszosc ludzi traktuje wejscie po schodach jako szczyt aktywnosci :p tylko ze u mnie na 8 :P
ale jest pare osob co sie troche ruszaja czasem, ale mikroskopijna miejszosc....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ani tu, ani tu Aż się boję co to będzie jak zakończę te uprawianie nauki i pójdę do normalnej (mam nadzieję) pracy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile dam rady w przysiadzie nie mam max obciążenia 40 kg 50 razy

Następny temat

Ocena planu na masę

WHEY premium