SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda/Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19794

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kup przez neta, przy okazji zamow sobie np dobry olej kokosowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Taki mam zamiar i bynajmniej nie będę musiała jak walnięta jeździć i szukać a ta firma wygląda na solidną Oby mi ten chleb lepiej wyszedł jak już go zrobię hehehehe

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Tak

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kupuje ich make od lat, jest bardzo dobra Jak chcesz kup sobie jeszcze np pszenna razowa do jakis placow czy innych pierulek jak bedziesz miala chcice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Kurde tyle tego mają że nie wiem na co się zdecydować A Ty jak robisz chleb ? Z przepisu swojego czy z forum ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
ja sie uczylam piec chleb lata temu... Korzystalam miedzy innymi z porad tej pani: http://www.chleb.info.pl/. Ona jest super, bardzo pomocna i sie zna, bo interesuje sie chlebami od lat

Jak juz zamawiasz, zamow tez np make gryczana, mozna z niej fajne placki robic i traktowac jak torille
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Mąkę gryczaną do tortilli
Mąkę pszenno-razową do placków
Mąkę razową, pełnoziarnistą- do chleba
Olej kokosowy do smażenia
Powinnam zamówić coś jeszcze ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Moze na poczatek starczy... Nie wiem czy mieszkasz sama, al emnie maka starcza na dlugo bo nie uzywa sie tego duzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Mój chłopak nie je moich jak on to nazwał "wynalazków" ))\

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs - WAKACYJNY KALORYFER

Następny temat

confession of Głodzilla

WHEY premium