SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DT Asiorajda/Redukcja

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19793

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Bo ginekologom się nie chce takich rzeczy tłumaczyć :) Ida na łatwiznę wciskając tabsy. Słuchaj szefowych a w ciągu roku pożegnasz się z większością fatu na ciele ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Btw, aż tak krzywa jestem że,potrzebuję fizjoterapeuty ?

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
tak. kolana są do poprawy w szczególności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Kittie-Wydaje mnie się, że mam je krzywe od urodzenia. W każdym razie fizjoterapeuta jest w stanie mi je wyprostować ??

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
SeaHorse- Ah tak to jest z tymi ginekologami ;-/dla mnie wszystko co powie szefostwo jest ŚWIĘTE

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Zapomniała bym !! Jako, że puchną mi nogi, mogę zażywać Plebodię ?? Zdażyło mnie się wziąć kilka razy i czułam się lepiej.Nogi nie bolały i nie puchły tak bardzo...

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To jak masz tak od urodzenia to znaczy, że ma tak dostać Przecież to nie wpływa tylko na to wygląd klan - stawy biodrowe, kręgosłup...byłaś kiedyś u fizjo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Nie byłam... Ja pitole zawsze myślałam, że nic nie da się z tym zrobić, powaga...

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Zawsze się da, nie oszukujmy się - prosta zupełnie nie będziesz, ale Twoja "krzywość" rzutuje na biomechanikę większości partii ciała (lub nawet całego ciała) i z tego powodu, jeśli jeszcze nie masz bóli w obrębie kręgosłupa, bioder, kolan i stóp, to za parę lat mogą się one pojawić.
Odpowiednio dobraną terapią da się poprawić to i owo.
Zwróć szczególną uwagę na stopy, kolana i miednicę.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Czasami mam bóle kręgosłupa/krzyża ale myślałam, że wynikało to z mojej pracy....
Nie ma co wizytę u fizjo czas bukować !!

a od poniedziałku FBW, bo dziś to jeszcze chodzić dobrze nie mogłam 9takie zakwasy ;/)

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs - WAKACYJNY KALORYFER

Następny temat

confession of Głodzilla

WHEY premium