SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arcanui DT

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Wczoraj siłownia

podrzut sztangielki 5x20 5x20 5x20 5x20 5x20
przysiad 100x4 100x5 100x4 100x5 100x5
wyciskanie na ławce sztangielki 5x22,5 5x22,5 5x22,5 5x22,5 5x22,5
wiosłowanie sztangielkami 5x32,5 5x32,5 5x32,5 5x32,5 5x32,5


W podrzucie chciałem spróbować z 30kg, jednak ręka nie doszła jeszcze do siebie. Przysiad bardzo ciężko, mam jakaś taką blokade w głowie, przed tymi 100kg.

jedzenie: 3476 kcal
102g białka
56g węglowodanów
320g tłuszczu

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No, psychika bardzo ważna... ja miałem taki okres, że szedłem jak burza, bo byłem pewny siebie, a jak się człowiek położy na przykład przy wyciskaniu z wątpliwościami i strachem, to jest źle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
Spokojnie! wszystko przyjdzie z czasem :) też kiedyś miałem problem i bałem się setki a potem okazało się że nie ma problemu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Małymi krokami do przodu

Dziś siłownia, trening bardziej kondycyjny

Interwałowe piekło, 3 stacje
skoki obunóż przez przeszkodę
sprawl
podrzut hantli 15kg

dokładny opis treningu
https://www.sfd.pl/Interwałowe_piekło__kondycja/wytrzymałość__tylko_dla_hardcore_owców.-t422188.html

Chodzę na siłownie osiedlową, i tak nie ma tam sporo miejsca, ale dziś byłą masakra. Trening wykonany w 80% Co chwile musiałem kogoś przepuszczać, nie miałem ciągłości ćwiczeń. Dlatego wydłużyłem czas rund 5mni 5min 6min.

Jedzenie: 3350 kcal
b: 99g
ww: 60g
tł: 306g

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 431 Wiek 19 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9625
OJ znam stary ten problem. Niestety u mnie w pobliżu 2 siłowni i to dosyć ciasne też:/ ostatnio musialem zacząć od biegu trening bo piłkarze przyszli(ok 20-25) i nie dało sie ruszyc a co dopiero ćwiczyć:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Pewnie jeszcze postanowienia noworoczne nie zpostały porzucone - stąd taki ruch
Przyjdzie połowa lutego, marzec - wszystko wróci do nory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Dziś miało być bieganie, lecz odwiedziłem znajomego. Ma on troche sprzętu, i zrobiliśmy kompleks

-podciąganie sztangi wzdłuż tułowia x6
-wyciskanie sztangi za głowy x6
-thrusters x6
-dzień dobry x6
-podciąganie sztangi w opadzie x6

waga sztangi 27kg, poszło 6 obwodów

CFnewbie dodatkowe 25 osób na siłowni, to faktycznie kiepska sprawa. U mnie nawet nie ma tyle szafek
Może część zostanie, choć mam cichą nadzieje że troche się przerzedzi w najbliższym czasie.

Jedzenie: 3299kcal
104g białka
44g węglowodanów
304g tłuszczu



Dziś się dowiedziałem, za jakieś 3 4 tygodnie, praktycznie pod moim blokiem, otwiera się BOX crossfitowy. Doczekać się nie moge, tylko mam nadzieje że cena będzie w miare przystępna.

a tu zdjęcie śniadania. Dodatkowo zalałem tego omleta 100g śmietany 30%






Zmieniony przez - Arcanui w dniu 2014-01-17 08:25:02

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Kurcze muszę przyznać, że coraz mocniej zastanawiam się nad przejściem nad dietę tłuszczową (oczywiście póki co to muszę poznać jej tajniki a w szczególności rozkład jak i najlepsze produkty)

Ale mam kilka pytań, pierwsze to naturalna rzecz jaka przychodzi na myśl to, jak wygląda taka dieta cenowo w stosunku do zwykłej diety wysoko węglowodanowej (na tej jestem).

Do tego czy wolniej/gorzej/niższej jakości są budowane mięśnie i jest modelowana sylwetka na tej diecie ćwicząc crossfit?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
1. Wychodzi mi troche drożej, ale to też dużo zależny od Ciebie.
Ja staram się (w miarę zasobności portfela) brać towar dobrej jakości, unikam marketowego mięsa, jaja z 1 itp. Zależy też na czym będziesz bazować.
2. Jestem od niedawna na tej diecie, a zatem na własnym przykładzie ciężko mi coś na temat przyrostu mięśni powiedzieć. Poszperaj na forum menshealth.
Tak w wielkim skrócie to: budują się wolniej, wyglądaja lepiej, cały czas jesteś w stanie utrzymać niski poziom otłuszczenia

jeśli idzie o produkty, zajrzyj tutaj:
http://www.drmichalak.pl/data/zasady_zo_w_skrocie.htm#początek


Od siebie dodam że warto

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Dziś z rana bieg niecałe 10km

Wieczorem odwiedziłem basen, nie liczyłem ile długości przepłynąłem. Pływałem jakieś 40min z krótkimi przerwami.

Na razie odpuszcze siłownie. Z ręką jeszcze nie jest tak jak być powinno.
Za wcześnie wziąłem sie za ciężary, zobaczymy jak będzie za tydzień.

Jedzenie: 3501 kcal
110g białka
65g węglowodanów
313g tłuszczu


Postanowiłem cyknąć pare fotek, by mieć porównanie za jakiś czas. Zdjęcia nie były robione na potreningowej pompie.
Model za mnie kiepski








"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Cross trening parę pytań

WHEY premium