SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arcanui DT

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki, potem to przeczytam chętnie, teraz odespać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Dziś poleciały interwały

15min truchtu
10x 100m
15min truchtu

Początek troche ciężki, czułem uda po wczoraj, a tak bez większych niespodzianek. Zresztą dziś, poszła bardziej spokojna wersja interwałów.
Mianowicie powrót to było jakieś 50m-70m spacer, 50m-30m trucht.

Co do miski, to dziś nie będe jej liczył, nie ma sensu. Wieczorem wpadnie jakieś jedzonko + alkohol, ale bez wielkich szaleństw.

Dozobaczenia w 2014

Zmieniony przez - Arcanui w dniu 2013-12-31 12:58:08

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Niestety nowy rok zaczynam pechowo.
Mianowicie podczas sylwestrowych wygłupów, doznałem małej kontuzji.
Zwichnięcie w stawie śródręczno-palcowym prawej ręki, miałem nieźle powyginanego palucha
Oczywiście tajski na razie odpada, siłownia też niespecjalnie, zostaje bieganie. Za jakieś 2 tygodnie (mam nadzieje że krócej) wróce do normalnych treningów.

Dozobaczenia niebawem

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

3.01 bieg 10km

4.01 interwały
15min trucht
10x 100m
15min trucht

5.01 wolne

dziś rano, trucht 10km
wieczorem pomimo kontuzji, postanowiłem odwiedzić siłownie,
z planu wypadł mi martwy ciąg oraz podciąganie

przysiad 90x5 95x5 95x5 95x5 95x5
żołnierskie 45x5 45x5 45x5 45x5 45x5
podciąganie tułownia w opadzie 3x15

jak widać plan, troche okrojony, na razie nie ma co szaleć
W przysiadzie nie chciałem szarżować z ciężarem jednak 90 to troche za mało.
Jutro wieczorem polecą interwały , a z rana odwiedzę siłownie, i jak ręka pozwoli, poćwiczę technike wykonywania paru ćwiczeń z samym gryfem

oto miska


"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam
Tak jak wspominałem wczoraj, rano poćwiczyłem wykonywanie następujących ćwiczeń:
zarzut siłowy
SUMO DEAD LIFT HIGH PULL - bardzo spodobało mi się to ćwiczenie
martwy ciąg
ćwiczyłem samym gryfem 20kg, a i tak się troche spociłem

Wieczorem poleciały interwały
rozgrzewka
11x 100m
15min trucht

Wspaniale mi się biegało. Sprint na 100%, prawie zawsze udało mi się wracać truchtem. Tylko miedzy 10 a 11 musiałem na chwilke przystanąć, myślałem że polecę w krzaki

jedzenie
dodatkowo wpadła garść migdałów i troche czekolady




"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Witam

Rano była siłownia

podciąganie sztangi wzdłuż tułowia x6
wyciskanie sztangi nad głową x6
Thrusters x6
dzieńdobry x6
podciąganie sztangi w opadzie x6

obwód bez odkładania sztangi, przerwy między nimi 1:40min - 2min
krótki ale ciężki trening

wieczorem bieganie 10km truchtu

miska
Trzeba troche dołożyć do piecyka. Myśle nad serem mascarpone w 100g 47.0g tłuszczu 5.7g białka
teraz tylko jakoś wpasować go do posiłków





zapomniałem dodać, rano poszło 5 obwodów
ehh tak to jest jak człowiek się bardzo spieszy. Edycja nr 2 waga sztangi z rana to 30kg


Zmieniony przez - Arcanui w dniu 2014-01-08 21:42:09

Zmieniony przez - Arcanui w dniu 2014-01-08 22:05:17

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego, a jak samopoczucie na takiej ilości węgli? Nie kręciło się w głowie na początku, słabo się nie czułeś może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 229 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12675
Jak na razie moge napisać, że żałuje iż nie trafiłem na tą dietę wcześniej.
Na początku fakt, czułem się trochę nieswojo. Lecz to szybko mija i czujesz się jak maszynka.
Jak dla mnie wielkim plusem jest brak zmęczenia w dzień, tzn na węglach drzemka w dzień była obowiązkiem (wcale nie czułem się po niej lepiej) a teraz nie ma mowy bym zasną.
Co do węgli do tej ilości należy dodać między 15-20g z warzyw, których nie wliczam.
I jak widać daje rade

"Jaką hańbą jest dla mężczyzny dożycie wieku starczego gdy nigdy nie widział on piękna i siły,które mogło osiągnąć jego ciało"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki wielkie. Mógłbyś rzucić okiem na moje rozłożenie składników które mam w dzienniku? Będę wdzięczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do oceny

Następny temat

Cross trening parę pytań

WHEY premium