SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Życzę dalej wytrwałości. Szkoda tylko, że do Projektu Masa nie wybrano ektomorfa np. 180cm 68kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Hehe, dzięki. Z tak małym stażem treningowym nikt nie jest w stanie stwierdzić jaki masz typ budowy, na początek wystarczy wyrzucić śmieciowe żarcie. U mnie tez dużo ludzi myślało, ze są ekto a jak zaczęli zdrowo jeść zaczęli przybierać na masie jak dziki ;]

PS. Ja zacząłem masę mając 182/70kg więc nie dużo różniłem sie od twoich wytycznych hehe

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-04-01 15:59:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 657
Mogło to źle zabrzmieć, miałem na myśli: szkoda że do projektu nie wybrano ogólnie jakiegoś ekto, a nie zamiast Ciebie kogoś innego ;) Po prostu z tego co widzę to większość wybranych jest bardzo podobnej budowy ciała i stanu waga/cm ale też są i tacy, którzy mają masę tłuszczyku. Ogólnie byłeś chyba na starcie jednak najlżejszy proporcjonalnie do wzrostu.

Na starcie ze zdjęć nie wyglądałeś na 76kg aż. Ja jestem wysportowanym ektomorfem, i brzuch oraz nogi są ok z racji tego co ćwiczyłem, ale góra to porażka i ogólnie on jakiegoś czasu mam pracę i naukę w trybie siedzącym. Ze 178cm 64kg zrobiłem w 3 tyg. 70kg, ale jedynie widzę po tłuszczu na brzuchu i twarzy że przytyłem. Jednym słowem oblałem się w tłuszcz jak nigdy, a mięśnie jeszcze nie ruszyły. Fajnie czytać dzienniki kogoś podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
może to wina złej diety? Ja wiem, że chodziło Ci ogółem o cały projekt hehe. Powodzenia w dążeniu do celu. Proponuję też wrzucic dietkę i trening do odpowiedniego działu tam na pewno ktoś pomoże :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
02.04

DNT

Dieta:


Warzywka:
1.
100g marchewki
2.
150g ogórek kiszony
ząbek czosnku
3.
200g kapusta kiszona
4.
150g ogórek kiszony
100g marchewka
5.
100g marchewka

Węgle będę trzymał na granicy 400-450g, białko 180-220 i kaloryczność do 4k kcal może być?

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-04-02 15:44:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może być.Masz rosnąć i tyle

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
1. Węgle obojętnie czym? Owoce mogą być, czy lepiej ryżu więcej/kaszy/ziemniaków?
2. Czyli mam teraz w pt zrobić 61 a za tydzień znów na 66 wbić na wycisku?


1.Najlepiej złożonymi.

2.Tak.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-04-02 20:11:00

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Ok, to dodam do każdego posiłku 50g ryżu/50g kaszy lub 80g ziemniaków ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
No to lekka przesada.W 50g ryżu z 20g węgli przynajmniej jest.Pomnóż to razy 4 i masz dodatkowe 80g czyli circa 1g na kg masy ciała.25/30g więcej w skali dobowej starczy.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-04-02 20:19:47

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Teraz filmy........


Siady-całkiem ładnie.Choć łamiesz się lekko podczas wstawania.
I nie chodzi tutaj o mocną pracę plecami.Nie wiem czy nie kładziesz sztangi za wysoko.Na pewno leży na środkowym kapturze?

Reszta całkiem całkiem.
W wyc. sztangielek na poziomej opuszczasz sztangielki niżej niż na skosie-stąd ta mała różnica w kg.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - Michael90*** /Team Ronie220/

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - crazyfrog6661*** /Team Ronie220/

WHEY premium