SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***PROJEKT MASA 2 - Wendeta*** /Team Ronie220/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6150
Również życzę powodzenia. Będę zaglądał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
17.02

DNT

Dieta:



Omlet:
Jajka,wiórki,rodzynki,płatki zmieszane i polane smoothie (jabłko,pomarańcza,marchew)





I Pytanie czy wpisywać także warzywa pod wypiską, bo wiem, że do bilansu nie wpisywać, ale czy podawać jakie jadłem czy nie trzeba?

Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-02-17 13:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możesz napisać, zawsze jakieś dodatkowe info. Powodzenia w projekcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Twój wybór.

Ja ewentualnie mogę trzymać za słowo,że spożywasz ich wystarczające ilości

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Ok, w takim razie będę wpisywał, wolę aby ktoś kto sie zna podpowiedział co zmienić/dodać/odjąć ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Ok.Dietą się zajmę później

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiadomki on.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Dobra,zabierzmy się za dietę:

Ilość poszczególnych składników jest ok.Węgli sporo,aczkolwiek w twoim wypadku szkody nie będzie.Obserwuj fałdy tłuszczowe i będziemy ewentualnie reagować.

Śniadanie

Trochę mało białka zwierzęcego.Co to jest 2 jajka?
Daj ze 4 co najmniej

Posiłek 2


Ok

Posiłek 3

Ok.

Posiłek 4

To jest przed/potreningowy?

Posiłek 5

j/w

Posiłek 6

Ściął bym jednak ilość ziemniaków.One mają wysoki IS,możesz później chodzić napchany do wieczora.Nie ma co tak obciążać żołądka na wieczór.

Kolacja

Czy to aby na pewno twaróg a nie serek wiejski?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347433
Poza tym,trzymasz w tłuszczach odpowiednie proporcje?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 609 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14077
Twaróg twaróg pilos z lidla ;] te posiłki to tak 3 jest przed 4 jest po tyle, że w DT dodaję jeszcze białko+owoc przed i po treningu i własnie w DNT nie wiedziałem jak zwiększyć ilość białka bo w DT mam 210g~~ to moge tylko w DNT te 4 jajka jeść a w DT zostawic tak jak jest w tym białkiem w prochu? Ponoć szybciej sie przyswaja (wypiske dam po treningu jak to wygląda razem z treningiem wypiszę, a o tłuszczach poczytam i powiem czy odpowiednio (1:1:1) ta? A i wypchany nie chodzę po tych ziemniakach nawet jeszcze po twarogu jak sie kładę chce mi się jeść hehe ;]
@edit
Kurcze w ogóle to mogłeś patrzeć na dietę przykładową, bo ta jest trochę zmieniona w czasie posiłki sie zmieniły bo byłem na pogrzebie wuja niestety, a potem stypa i tak zjadłem te ziemniaki i schab(zamówione w restauracji) a w domu zjadłem to co miało być normalnie jako drugi posiłek(dodam, że nie zabrałem żadnego sosu itp w restauracji ;])

Mój rozkład tłuszczy(nie wiem gdzie wliczyć mleko)
Jednonienasycone 40, wielonienasycone 20,nasycone 15
Mam też w domu jeszcze Omega 3-6-9 z treca



Zmieniony przez - Wendeta w dniu 2013-02-18 15:45:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

***PROJEKT MASA 2 - Michael90*** /Team Ronie220/

Następny temat

***PROJEKT MASA 2 - crazyfrog6661*** /Team Ronie220/

WHEY premium