SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdeformowana sylwetka?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Witam wszystkich,
zaczne od krotkiego wstepu dlaczego pisze ten temat. Ogolnie rzecz biorac moja bolaczka jest to, ze nieregularnie zbudowane cialo jak na faceta. W klatce piersiowej mam 96cm (mam kurza klatke piersiowa) w pasie 97cm, a w biodrach... o zgrozo 107cm. Przygode z silownia zaczalem w lutym 2007 roku, cwiczylem regularnie do grudnia 2008 roku. Przez okolo 3 ostatnie miesiace z konkretna dieta i treningiem, bo wczesniej chyba po prostu tracilem czas. Teraz mam mala przerwe... mala, czyli juz 6 miesiecy z nieregularnymi treningami pare razy w miesiacu. Ogolnie... chcialbym abyscie mi poradzili co powinienem zrobic, aby wygladac po prostu normalnie... czy w gre wchodzi jakas operacja prostowania wypuklej klatki piersiowej przez co stanie sie nieco szersza czy ciezki trening. Bede wdzieczny za kazda rade, a bylbym naprawde bardzo, a to bardzo wdzieczny gdyby ktos podjal sie prowadzenia mojej osoby jesli chodzi o trening, odzywianie i te sprawy, w ktorych nie jestem az tak bardzo zielony. Jesli potrzebne sa jakies dodatkowe informacje to chetnie ich udziele.
Dolaczam zdjecie
http://img291.imageshack.us/img291/7281/0206091030.jpg  tragedia...

Zmieniony przez - Cloud1989 w dniu 2009-06-02 10:47:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
ogolnie chodzilo mi takze o to, ze jezeli juz na cos poswięcać więcej kasy/sił to juz lepiej na redukcji, nie na masie, bo wtedy b ardziej katujemy organizm. I jak ma teraz powiedzmy te 500zl od rodzicow na urodziny to niech je sobie zachowa aby wzbogacic diete podczas zbijania fatu. Kolega pisał, że na razie z dietą jakos bedzie bo jest na redukcji-wniosek: kolega mysli, ze redukcja polega tylko na spozywaniu pokarmow w mniejszej ilosci bo innego wytłumaczenia nie potrafie dostrzec

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5827
cos ta fotka niedziała.. a rozpietki robisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Niemozliwe, mi dziala w kazdym razie. Hmm a co maja rozpietki do budowy kostnej? Przynajmniej mi sie wydaje, ze jezeli szkielet konczyn dolnych jest szerszy niz gornych to rozpietki raczej nie maja tu nic do powiedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 407 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12954
Nie widze w Twojej sylwetce nic zdeformowanego. Ja bym robil najpierw redukcje, co poprawi wciecie w talii. Potem skupilbym sie na szerokosci plecow co nada sylwetce ksztalt V.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
nie no, po tym wstępie spodziewałem się czegoś gorszego, a tym czasem jest normalnie. Moza nie idealnie ale powykręcany na pewno nie jesteś. Tak jak poradził kolega wyżej-spalenie tej puszystej powłoki i rozbudowa pleców oraz barków na pewno poprawią wygląd. Ja na Twoim miejscu zrobił bym porządne 8-tygodniowe fbw i zapodał ok 110% zapotrzebowania. Myślę, że jezeli byś sie na prawdę przyłożył, zwracał uwagę na technike i dobrał odpowienie ćwiczenia to byłoby dobrze. Dieta, jak mówiłem-konkretna nadwyzka, 2-3g bialka na kgmc, zbilansowana ale pozadnei sie przyłóż, nie baw sie w ckd,tkd itp narazie. Jedz mnóstwo zielonych warzyw -to na prawdę działa! Jeżlei chodzi o trening to drązek szeroko, ciężkie wiosło szerokim nachwytem i martwy powinny stać się twoimi ulubionymi ćwiczeniami. Krązy pogłoska że przez martwy ciąg poszerza się talia jednak ja wykonuje go od dluzszego czasu i nie nazekam. Jeżłi mimo to boisz się robic mc lub nie jestes pewien co do techniki to cos innego na dolny odcinek. No i najwazniejsze-przysiady! Rob je na poczatku treningu fbw. Ćwiczenie niosące za sobą szereg korzysci o ktorych mozesz sobie poczytac na forum.
FBW jest tym bardziej dobrym pomyslem jezeli ostatnio miales tak długą przerwe. Potem to juz split 4/5x tydz partia lub dwie dziennie - daj proprytety na barki i plecy, stosuj szerokie uchwyty.
A kiedy juz uznasz ze nabrales wlasciwych proporcji(zanim nadejdzie ten moment moze minąć sporo czasu-zalezy wszystko od Twojego zaangazowania) jedziesz redu do 10-15%bf i bedzie gites^^

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 919 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18478
jestes szerszy w biodrach niz w barch

Co Cię nie zabije to Cię dwa razy wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11685
do***iesz koksem do 120 i bedziesz wygladal normlanie co sie cykasz !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 408 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5857
Tak jak mowi Sealiah lecz lepiej daj splita z priorytetem na barki i plecy, na redukcji daj FBW.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1855
Nie no bez przesady, nie mam bioder szerszych od barkow, ale nie jest napewno tak jakbym chcial. Najgorsze jest to ze wszystko wiaze sie z pieniedzmi... poki co redukcja luz, nie trzeba duzo hajsu na diete, zredukuje sie, ale gorzej juz bedzie z hajsem na mase. Trzeba bedize cos przez wakacje zarobic, w kazdym razie dzieki za rady, plecy i barki priorytetem od tej pory.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
1. Lekarz, morfologia - hormony.

2. Lekarz, ocena wady klatki.

3. Redukcja [ eksperyment 4 ].

4. Eksperyment klatka, eksperyment grzbiet, eksperyment barki, 16 tygodni HSS.

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2951
no mnie sie wydaje, że dieta redukcyjna wiąże się z większymi kosztami:D przynjamniej w moim wypadku tak ma się sytuacja-przy redukcji musisz zadbac o kazdy szczegół i nie oszczedzac na "dobrym" jedzeniu. Podczas zbijania wagi(zakładam że obcinasz węgle, zwiekszasz spozycie białak i wody) wypłukujesz wiecej witamin i minerałów a wtedy Twoj organizm potrzebuje ich najwiecej. I na prawde dieta bazująca na dobrym mięsie(ryby, wołowina) warzywach, owocach i orzechach będzie kosztowac więcej niz klasyczna dieta zbilansowana na mase oparta na owsiance,jajkach,kaszach i mięsie którym przewaznie jest kurczak lub co gorsza wieprzowina.

Spartanie nie pytają: "Ilu?" lecz: "Gdzie oni są?"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening nóg - ocena

Następny temat

Co po 6tce weidera i ABS 2 Stanforda?

WHEY premium