SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xardero / Exceed the limits - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj, będę obserwował, wstawiaj notki Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Przemyski, Witam a zarazem dzięki



No to tak... Trwa okres regeneracyjny dlatego w tym tyg pewnie 1 albo 2 noty beda jeszcze i tyle. Cóż, nastrajam sie na kolejne miesiące ostrej pracy, dlatego wpadł tam jakiś kebab czy piwko by odciążyć umysł
Jak to było mówione, niech kulturystyka żyje dla ciebie, a nie ty dla niej.
Pozatym akurat raziak mi sie w złym momencie skończył i musiałem dziś oblecieć na tym 'zwykłym niedobrym bee'. No ale pozatym miche trzymam na takim samym poziomie jak podczas ćwiczeń. Dziś zrobiłem taką rekreacyjną sesję pierwszego mierzenia maksów no i... nie było tragicznie ale jak zwykle mogło być lepiej.


Przysiad
Po kontuzji lewego kolana i prawie miesiąca nie wychodzenia poza zakreś 80kg bez rewelacji. Po paru seriach rozgrzewkowych z 60,75,85, 95. Technika troche dupiasta, bo sie odzywczailem jak tak mną chwieje przez ten miesiac - dupa troche za wysoko, bo typowy kat prosty to nie byl, no ale powiedzmy ze 100kg siadło.
Teraz bardziej sie do techniki przyloze.

Bary
Tutaj chyba największy progres.
- Wycisk sprzed klaty: zrobilem 10x40kg, potem 5x45kg, nastepnie 1x 47,5kg, chwila oddechu i podejscie ostateczne 50kg. No i.. siadło . Walka była, bo lewa ręka mi siadać zaczęła mniej więcej w połowie drogi, co mnie troche zgięło, ale wymęczyłem
- Push press zza karku: tutaj znów taki rekordzik, bo siadło 60kg . Co prawda ledwo ledwo odstawiłem później tą sztange, zwlaszcza ze wszystko bylo bez asekuracji, ale jest i to sie liczy


WL
Tutaj jednak moglem posluchac Mariana i się nie demotywowac, tylko probowac dopiero po nastepnym cyklu no ale.. ciekawosc wygrala
Niestety siła już nie, niestety klata to mój najsłabszy punkt bo jak była kupa, tak jest kupa - więcej niż 65kg na razie nie wykrzesałem
Ostatecznie demotywacja zamienila sie w motywacje, bo w koncu nie ma opyerdalania sie. Mam nadzieje, ze przeciagu najblizszych 2 miesiecy choc te 5kg ruszy, bo az wstyd

Na koniec z ciekawosci sprawdzilem bica.
- oburącz sztangą poszło 35kg x5 i pewnie z raz by 37,5 siadło jakbym trochu przybujał ale już mi sie nie chciało.
- pojedyńczo, hantlą - prawa ręka na szybciora 4x 17kg siadło i 2x 19,5 troszku się przybujałem.
Tutaj nie mam pojecia czy to dobrze czy zle, po prostu nie wiem ile teoretycznie powinienem byc w stanie wziac

Na tym zakonczylem dzisiejszy trening, reszta w czwartek badz piatek


/edit




Tu jeszcze film z przysiadu.
Sory, że kręcone shakerem, ale nic innego pod ręką nie było
Przynajmniej imo widac, ze technika taka sobie, ale tragedii nie ma chyba. Pufa robi za asekuracje w razie niespodzianek

Zmieniony przez - Xardero w dniu 2011-01-12 00:25:43

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2101 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 113142
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Właśnie dlatego teraz sobie musze poobliczać od ilu zacząć 5x5, żeby z mniejszym ciężarem pierw głębiej siadać

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Widzisz... jak na taką długosć filmu czekałem na porzadne 10 powtorzeń. Zrobiłeś 1 o marnej technice. Moim zdaniem zamiast ustawiać sie, kombinować, przymierzać i zastanawiać się stojąc ze sztangą poprostu rób przysiady. Stań w bliższej odległości od stojaków , żebys nie musiał łazić, ustaw szerokośc stóp i do dzieła. Szkoda czasu i energii.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Xardero - Następnym razem weź sobie asekuranta żeby mógł pewnie zrobić sobie ten przysiad i do końca a nie na krzesełko.
Klatką się nie przejmuj po woli do przodu pzdr.
No i REGENERUJ SIĘ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dalbys rade zarzucic link jak te wyciskania na barki zrobiles ?

przysiad to jest ale do polowy xD i 1min czekania ? to juz samo stanie meczy klate w treningu 5x5 bd ciezko Ci ruszyc takie jest moje zdanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
Xardero zmien styl siadów. stojaki maja być przed Tobą a nie za Tobą. Bierzesz ciężąr, krok do tyłu, siadasz , wstajesz, odstawiasz. a nie 50 sec ustawiania, btw. siadaj do ziemi, to nawet pół przysiad nie był.

XARDERO! O******LASZ SIE! DO ROBOTY!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Dzięki za opinie, to mnie tym bardziej utwierdziło, że poyebie siady tego typu, i teraz zaczne z mniejszym ciężarem czyste classicki z dupą do ziemi żeby bardziej technicznie było.

japko7146, to 50kg weszlo sprzed glowy od klaty do gory (nie jak co niektorzy robia, ze od czola czy cos). Filmu nie mam niestety, ale sproboje cos nagrac na nastepnym mierzeniu maxow

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Czyli te 50 kg na barki to rekord czy seria? Bo już żem się pogubił :(

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Rzeźba na pierwszy raz - POMOC

WHEY premium