SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Xardero / Exceed the limits - dziennik

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22201

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Przemyski, spoko! W srode sproboje cos zmodzic

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też bym z chęcią obejrzał jakiś filmik
Rośnij !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokladam sie do przedmowcow ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 447 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4644
w kablu 37.5 to juz monster!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Troche pozno, ale sfd znow padlo tak wiec...


Dzisiejszy trening :

>>> przysiady 5x42,5kg/5x47,5kg/5x52,5kg/5x57,5kg/5x62,5kg
No po tym teraz to juz raczej zakwasów mieć nie będę, ale wciąż staram się trzymać mniejszy ciężar, za to nadrabiać technicznie i jest lajt.

>>> WL 5x42,5kg/5x45kg/5x47,5kg/5x50kg/5x52,5kg
Lajtowo, ale nie będę krakał bo niewiadomo co będzie za 10kg

>>> Wiosło 5x42,5kg/5x45kg/5x47,5kg/5x50kg/5x52,5kg
Chyba najlżej z wszystkiego dziś poszło.

>>> Dipsy 6xCC/6xCC/6x1,25kg/6x2,5kg
2,5kg zaliczone, podjarka, ale mam wrażenie że przy 5kg moja radość już taka nie będzie
Tym bardziej, ze musze sobie cos do wieszania skolowac, bo krazek 2,5kg jeszcze na malym skorzanym pasku oblecial, natomiast 5kg w gore to juz bym troche 'bił jajami'


+ brzuch bo jakos lydy mi calkiem z glowy wypadly, ale to akurat jedyna czesc ciala ktorej sie nie wstydze nawet bez intensywnego treningu


W tamtym tygodniu troche czity lecialy, ale sie ogarnalem, w tym jak na razie 100% co najwyzej w sobote jakies piwko wpadnie bo jade troche pobujac.
Mialem film zrobic, ale dzis kiepskie warunki byly bo juz pozno i bardziej skupialem sie zeby domownikow nie wnerwiac, ale w piatek badz najpozniej w poniedzialek cos tam pokrece

Tymczasem 37cm lapa (lekka pompka), ktora na moje oko nie bardzo wyglada na tyle ile ma w rzeczywistosci. Nie wiem, bardziej mi lapy w objetosc ida niz w wysokosc i chyba do 40cm sie nie odzwyczaje od swoich "patykow
Jeszcze napiete ujdzie, ale na luzie dalej żenada




(wnetrze zagwiazdkowane, bo chcialem wam oszczedzic widoku porozwalanych gaci)

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na moje oko też nie wygląda ta twoja łapka na 37
Jeszcze nie jest dobrze podcięta więc cudów się nie spodziewaj co po wyglądzie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Cóż, nie pozostaje nic innego jak wytrwale czekać, żeby była na luzie, tak jak teraz na tym zdjęciu - wtedy pomyśle co dalej

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaalana Ale ciśnij, bo jak przerwiesz to dopiero będzie lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 657 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8989
Nie no przerywać nie zamierzam, najwyżej coś w maju, ale to tylko żeby troche pociąć na lato

Jeszcze jedna fote z rana macie bez pompy, bo doszedlem do wniosku ze ta pierwsza bardziej z dvpy wyszla, bo lustro w drugiej lazience jest pod katem, a to na plasko.
Rewelacji nie ma tak czy siak, no ale no pain no gain.




W piatek/poniedzialek jakis film na pewno bedzie.


Zmieniony przez - Xardero w dniu 2011-01-27 13:21:14

It doesn't matter how hard you can hit, but how hard you can get hit and keep going.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7337 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45955
te gwiazdki mnie rozyebały słit focia

ciśnij dalej doyebiesz jeszcze i się wytnie

dipsy gitara, teraz tylko dokładać powoli
jak czujesz, że nie dasz rady z 5kg to nie dawaj, tylko załóż 2 krążki: 2,5 i 1,25, albo przesuń sobie progresję żeby już w pierwszej serii był ciężar, np 1seria 1,25 i 3 serie 2,5, albo po 2 czy jeszcze inaczej

--== GAINER TEAM ==--

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co po FBW?

Następny temat

Rzeźba na pierwszy raz - POMOC

WHEY premium