SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
drazekm
Łukasz oczywiście zaliczam 10 ale jak już pisałem wolałbym widzieć te czasy po 5 sekund na obrazie filmu bo gdy tego niema nie sprawdzam czy faktycznie są to przytrzymania po 5 sekund.
1.Lukix - 10
2. drazekm - 7
3.Ojan - 6
4. Tsu - 5
Masz możliwości - oglądasz w zwolnionym tempie co zajmie Ci więcej czasu. Z ciekawości sprawdziłem jak to wygląda gdy zwolniłem czas do 0,5 sekundy i na ostatnim filmiku widać, że przytrzymania w górze i w dole były w granicach 3 - 5 sekund przy pierwszych kilku powtórzeniach (więcej nie chciało mi się czekać )
Dla zaspokojenia siebie sprawdzę w jeszcze wolniejszym tempie swoje wykonanie .
Ze swoich odczuć to mogę się podzielić, że problem zaczyna się po 4p a przy piątym to już moje nogi dostały drgawek jak u żaby podłączonej do prądu.

Oglądałem swoje w 0,25 i jest to żmudne zadanie!.Brak mi "setnych" sekundy - nie wiadomo ile brakuje do pełnej sekundy. Wydaje mi się, że wszystkie moje powtórzenia były zbliżone do regulaminowych. Trzymanie w górze bardziej (raz nawet przeciągnięte) a dolne było w granicach 4-5 sekund. W tym zadaniu jednak traci się siły wisząc na dole. Całe ćwiczenie doskonałe na wytrzymałość uchwytu.


Zmieniony przez - ojan w dniu 2019-08-30 12:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Janek nie po to oglądam film z przyspieszeniem 2x żeby mi szybciej zleciał żeby potem zwalniać tempo i mierzyć czasy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
O setne sekundy kopii kruszyć nie będziemy, chociaż liczenie na 6, a na 5 robi różnicę i kwestia wliczania długości ruchu w te 5 sek. też z pewnością, ale to tylko zabawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
O setne sekundy kopii kruszyć nie będziemy, chociaż liczenie na 6, a na 5 robi różnicę i kwestia wliczania długości ruchu w te 5 sek. też z pewnością, ale to tylko zabawa

Przyznam że nawet przy zegarze i sygnale też nie zawsze trafiam w punkt, zdarza się że minimalnie wyprzedzę ale ja wolę ze sprzętem bo mam problemy z liczeniem w trakcie wysiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
drazekm
Tsu84
O setne sekundy kopii kruszyć nie będziemy, chociaż liczenie na 6, a na 5 robi różnicę i kwestia wliczania długości ruchu w te 5 sek. też z pewnością, ale to tylko zabawa
Przyznam że nawet przy zegarze i sygnale też nie zawsze trafiam w punkt, zdarza się że minimalnie wyprzedzę ale ja wolę ze sprzętem bo mam problemy z liczeniem w trakcie wysiłku.
Dla mnie to też jest zabawa. Każde minimalne przedłużenie w pozycji końcowej odbija się na ilości powtórzeń i coraz bardziej zbliża mnie do spadnięcia z drążka. (To tylko stwierdzenie mojego spostrzeżenia i potwierdzenia zdania Tsu84 - nie jest to narzekanie i zaproszenie do ciągnięcia wątku długości przytrzymań).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak zaproponował Wycwiel, następne filmy zaczynamy od zwisu 5 sekund będzie trudniej ale też się dostosuję, czy konieczny jest pięciosekundowy zwis po ostatnim podciągnięciu to już sprawa do dyskusji co myślicie ?, ja uważam że nie koniecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Zaczynanie od zwisu.. źle mi się kojarzy ale ok, to już na koniec możemy sobie darować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12149 Napisanych postów 30565 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131169
Tsu84
Zaczynanie od zwisu.. źle mi się kojarzy ale ok, to już na koniec możemy sobie darować
Dobrze Ci się kojarzy - więcej zachodu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
Ja uważam ze będzie ciekawiej z zakończeniem 5sek w zwisie .
Nie wszystkie ostatnie powtórzenia będą do zaliczenia jak by co
Albo się ogarnia albo nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Wycwiel chciałem Waszych opinii i ją wyraziłeś, moja jest taka że o ile w podporze do pompek niema problemu to już sam zwis pod koniec jest już jak dodatkowe cwiczenie, zresztą sam się przekonasz robiąc maksa
W tym ćwiczeniu dla mnie maks to jak uchwyt puszcza lub po kolejnej próbie nie możesz się podciągnąć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W 60 dni do mistrza Polski Weteranów 2019

Następny temat

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

WHEY premium