SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A ja myślałam, że sobie zdrowo i sportowo rywalizujemy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Wyluzuj chłopie kolegami to my nigdy nie będziemy ale radzę Ci odpuść sobie swój już któryś raz użyty durny tekst "na ból d..py ".
Czekałem na zaliczenie moich powt. i teraz wiem że Ty widzisz dół - góra jako 1 element ja jako dwa dół 5sek i góra 5sek z widocznym odliczaniem pozycji od 5.Specjalnie po 5powt. wykonywałem wolniej po sygnale czas się zgadza ale czy jest 5sek w dole i 5sek w górze ? O to mi chodziło.
Przy kolejnej próbie nawet Ci zawyje .

Liczę tylko ruch do góry dlatego nie istotne jest dla mnie ile kto wisi po ostatnim powtórzeniu.
Ja Cię kręcę ale przeżywasz przecież to nie oficjalne zawody 5 musi być bankowo na górze i dole ? i co się stanie jak będzie pół sekundy różnicy ?
Na filmie którego tytułu już sobie nie życzysz robię równo z Tobą więc co teraz wszyscy mamy używać Twojego idealnego filmu jako podkładu do liczenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Tsu bo tak jest
Nasze rozmowy juz takie są przy Was dziewczyny i tak jest dużo lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
A ja myślałam, że sobie zdrowo i sportowo rywalizujemy..

Też tak myślałem bo nawet nie o pietruszkę i nikomu nie pisałem że w jednej pozycji jest mniej a drugiej więcej.
Viki chyba mnie zrozumiala i nie ja to zacząłem roztrząsać.
Zaraz wrzucę inną propozycję na swój wątek żeby już uciąć i zakończyć temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel


Chwila ja mam zamiar nie tylko się zrównać



Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2019-09-04 19:00:27

No i bardzo dobrze, bez obawy w j..o się nie ugryzę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Z mojej strony to miała byc luźna uwaga po prostu to zauważyłem i tyle a wyszło jak zwykle .
Zostawmy to róbmy jak do tej pory na tym i z tym co kto ma pod ręką .
Ale zegar mam najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
W dawnych czasach, w wojsku znaczy, powiedziałbym nie drapać się koty. Dziś, bardziej pasuje, dajcie se na luz chłopy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
fanss
W dawnych czasach, w wojsku znaczy, powiedziałbym nie drapać się koty. Dziś, bardziej pasuje, dajcie se na luz chłopy

Już po akcji :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
fanns zdecydowanie się spóźniłeś Ty chyba byłeś w piechocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20725 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607753
drazekm
Viki
Zawsze miałam dużą różnicę i progres w nachwycie idzie wolniej. W podchwycie nadrabiam bickiem

Moim zdaniem już możesz podciągać się tylko nachwytem, no chyba że podchwyt Ci do czegoś potrzebny?, może żeby poprawić wynik w wyzwaniu ?



Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-04 11:37:39


Podchwyt robię, bo się przydaje na zawodach. Zwykle trenuje na zmianę, jeden trening nachwyt, drugi podchwyt.

Wrzucam próbę nachwytem. Niestety muzyka była tak głośnia, że nie słychać na filmiku odliczania na zegarku (ja miałam tez sygnał w postaci wibracji, więc mi to nie przeszkadzało).



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W 60 dni do mistrza Polski Weteranów 2019

Następny temat

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

WHEY premium