SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Najpierw 3x 1/2/3, potem 2x1/2/3/4 i zwiększanie ciężaru i znowu 3x1/2/3.
Napewno to zwiększa maxa w powtórzeniach, bo tak gość na filmiku mówił i u mnie to się sprawdziło. Ciekawe jak długo trwałoby zwiększanie ciężaru np. do 1/2 CC.

Tsu u mnie na odwrót. Pompki czy wyciskanie mnie nie interesuje, szczególnie że mam jakiś problem i zawsze po tych ćwiczeniach boli bark. Za to podciąganie jest priorytetem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Wow super
Ciekawe czy tym progrem 1/2/3 co ciwcze można dojsc do takiego ciężaru, bo w sumie powoli tam się ciężar zwiększa, ale o 2,5kg więc z rok czasu by to zajęło

Nie wiem, ale wiesz że z progresem to nie idzie tak liniowo, wiesz regeneracją, kontuzje i inne przeciwności po drodze więc czasem w przód a czasem w tył
Viki nie widziałem ostatniego ninja warrior było coś ciekawego, Maksym Riznyk już startował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Fajny był ten odcinek i tak, Maksym startował I moja koleżanka z byłej drużyny, która zaszła najdalej ze wszystkich kobiet
A Maksym zrobił na mnie pozytywne wrażenie tak, że chętnie bym się przeszła do niego na trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
Drążek, spokojnie, ja się dopiero od 2 tyg. podciągam z obciążeniem, więc mam nadzieję, że będzie lepiej. Ten muscle up, to też nie jest w tej chwili dla mnie priorytet, póki co wykręciłam się w WW a inne rzeczy robię równolegle, bo lubię jak się dzieje, ale bez spiny. Poza tym fajnie widzieć, że kobiety dają radę.

Ha najdziwniejsze jest to że o muscle ups pisze z kobietą a powinni raczej interesować się faceci :)
Inna sprawa sam też uczę się i mam nowe spostrzeżenia w tym ćwiczeniu.
Nie trenuje na silce już prawie 4 miesiące i czuję że mam słabszą górną fazę, kiedyś u góry była " eksplozja ' :), a teraz każdy ruch muszę wycisnąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Fajny był ten odcinek i tak, Maksym startował I moja koleżanka z byłej drużyny, która zaszła najdalej ze wszystkich kobiet
A Maksym zrobił na mnie pozytywne wrażenie tak, że chętnie bym się przeszła do niego na trening

Przeszedł do finału ?
Edit już wiem dostał się ale filmu nie wrzucił


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-19 10:28:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Jeszcze tak w temacie Ninja Warrior, to w półfinale odpadł obecny Mistrz Europy OCR i jeden z najlepszych zawodników w PL. Spadł z drabiny salomona, przeszkody która często jest na zawodach, szczególnie tych rangi Mistrzowskiej. Jak widać można coś robić bez problemu mnóstwo razy na zawodach a i tak czasem nie wychodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki
Jeszcze tak w temacie Ninja Warrior, to w półfinale odpadł obecny Mistrz Europy OCR i jeden z najlepszych zawodników w PL. Spadł z drabiny salomona, przeszkody która często jest na zawodach, szczególnie tych rangi Mistrzowskiej. Jak widać można coś robić bez problemu mnóstwo razy na zawodach a i tak czasem nie wychodzi

Szkoda, zgadza się drobny błąd i " po ptokach ",:) a Maksym przeszedł całe tory ?
Tu trzeba mieć różne zdolnosci siła, zwinność ocr wspinaczka kalistenika parkour
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20728 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607770
Tak, przeszedł wszystko
A Tomek o którym wspomniałam też trenuje kalistenike. Niestety tym razem się nie udało. Są przeszkody które nie wybaczają błędów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A jakie ćwiczenia Drążekm robiłeś na siłowni stricte pod MU?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tsu84
A jakie ćwiczenia Drążekm robiłeś na siłowni stricte pod MU?

Raczej nic typowe jak na silce ale plecy miałem silniejsze bo jak mocno pociągnąłem z dołu to leciałem mocno do góry ponad drążek i praktycznie nie potrzebowałem tricepsów już do wyciśnięcia, to samo z eksplozywnym podciąganiem teraz już nie zrobię do brzucha.
Nawet na silce nie ćwiczyłem podciągania tylko wyciągi a mimo to siła w plecach była większa, ale to nic odrobi się :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W 60 dni do mistrza Polski Weteranów 2019

Następny temat

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

WHEY premium