SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 702

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4325 Napisanych postów 25768 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704679
Myśl o takim konkursie powstała podczas zwiedzania miejsca lądowania utworzonej w Wielkiej Brytanii polskiej 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej w operacji II wojny światowej Garden Market

Dokładniej czytając historię tej formacji i poświęcenie jej uczestników,by zostać spadochroniarzem,choć już nie ta forma i nie te lata -bardzo mną wstrząsnęła.

To był trening o życie a nie o np kratę na brzuchu.

Zresztą -przeczytajcie sami:

https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Samodzielna_Brygada_Spadochronowa

Niech ten konkurs w jakimś choć drobnym stopniu przypomni o tych ludziach i ich poświęceniu,by szybciej zakończyć wyniszczajacą wojnę

Moim doradcą w tym konkursie był były żołnierz specjalnej jednostki polskiej-nic więcej nie mogę napisać .

Konkurs krótki,nie wymagający żadnego sprzętu.
Ale żeby nie było nudno-będą jeden tydzień eliminacje-do finału przejdzie sześciu najlepszych uczestników/uczestniczek .

Eliminacje trwaja do 7 września a finały do 14 września.

Narody będą ale jeszze nie wiem,czy może dla wielu uczestników czy tradycyjnie suplementy w zależności od ilości uczestników.

W trakcie wstawiania swoich zadań można też dodawać ciekawe info dotyczące spadochroniarzy,komandosów 1 Samodzielnej Brygady Spadochronowej i tamtych wydarzeń.

Zmieniony przez - masti w dniu 2019-09-01 21:10:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 7673 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74431
Kurna masti ale jajcasz jesteś no brawo !
To reklama LOTU czy innych linii
Dasz w końcu to zadanie/ćwiczenie czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 917 Napisanych postów 8442 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 125175
Masti ale że co w ogóle to zrobić czy na czas jak najdłużej ?, czy noga na której stoimy musi być wyprostowaną czy niekoniecznie ?

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-01 21:08:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4325 Napisanych postów 25768 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 704679
Tak ,na czas-ale liczone od zamkniecia oczu .

Kurcze nie ten film dałem :)
Zmieniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Już zmienione
Kamere ustawiałem i sprawdzałem ,jak to wygląda a potem opisałem jako eliminacje-stąd to wstawiłem.
Teraz jest ok i to całość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 917 Napisanych postów 8442 Wiek 55 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 125175
Zamykam oczy i tracę równowagę, lecę jak Ty a nie będę przecież podglądał aby zaliczyć, także odpuszczam życzę innym miłej zabawy.

Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-01 21:18:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Drążekm tak jest z początku ale jak się skoncentrujesz i nastawisz psychicznie-kilkanaście/kilkadziesiąt sekund ustoisz.

Ale trzeba bezpieczne miejsce uszykować na ewentualny upadek,bo po dłuższym czasie traci się kompletnie orientacje i leżysz ,nawet tego nie czując.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Acha-póki pamiętam.

Ojan-ty masz oficjalny zakaz robienia a nawet próbowania tego ćwiczenia !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1962 Napisanych postów 7673 Wiek 60 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 74431
Faktycznie było coś takiego ale to stanie na jednej nodze w pochyleniu przodem to było po przewrocie w tył . A w drugim ćwiczeniu bieg po obrotach odbywał sie po linii .
Dobra spróbujemy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
masti
Drążekm tak jest z początku ale jak się skoncentrujesz i nastawisz psychicznie-kilkanaście/kilkadziesiąt sekund ustoisz.

Ale trzeba bezpieczne miejsce uszykować na ewentualny upadek,bo po dłuższym czasie traci się kompletnie orientacje i leżysz ,nawet tego nie czując.

Myślałem że nie będziesz nalegał więc napiszę czytelniej, te ćwiczenia to nie moja bajka nie będę się kręcił jak g...o w przeręblu
Jak chcesz zrobić konkurs to już takie są założone przez Wycwiela i mnie gdzie trzeba się konkretnie wykazać a nie kręcić jak dzieciak na dworze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3366 Napisanych postów 9465 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 541547
Funkcjonowanie błędnika pogarsza sie z wiekiem. Są nawet testy pomagające ustalić wiek biologiczny osoby polegające na pomiarze czasu stania z zamkniętymi oczami na jednej nodze...
Przydałby się jakiś algorytm uśredniający, kompensujący wiek uczestnika.
Trochę serio, trochę żartem...
Coś mnie łączy z Mastim - mam kiepski błędnik od dziecka. Aktualnie prawie wymiotowałam na Virtual Reality gdzie latałam jak ptak. Więc PASS. Ale fajne zadania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

aerofull