SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyzwanie 5 na 5 ogarniesz ? :)

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Poprawiłem na 6 (mam nadzieję że ostatnie będzie zaliczone). Nie mogę zrobić lepszego światła; przy zgaszonym jest ciemno, przy włączonym oślepia więc dołączam zdjęcie mojego dzisiejszego drążka żebyście wiedzieli co zaszło w 6-tym powtórzeniu. Środek ciężkości przesunął mi się do przodu więc ostatnie 10 sek wisiałem na przechylonym, stąd ta dziwna pozycja przy podciągnięciu, stłukłem trochę stopy przy zeskoku.
Czuję że zrobiłbym jeszcze z pół, może jakimś cudem całe powtórzenie. Może wieczorem spróbuję na sali przed treningiem.
Czy kółka gimnastyczne też się liczą czy wyłącznie drążek?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
bartek81
Poprawiłem na 6 (mam nadzieję że ostatnie będzie zaliczone). Nie mogę zrobić lepszego światła; przy zgaszonym jest ciemno, przy włączonym oślepia więc dołączam zdjęcie mojego dzisiejszego drążka żebyście wiedzieli co zaszło w 6-tym powtórzeniu. Środek ciężkości przesunął mi się do przodu więc ostatnie 10 sek wisiałem na przechylonym, stąd ta dziwna pozycja przy podciągnięciu, stłukłem trochę stopy przy zeskoku.
Czuję że zrobiłbym jeszcze z pół, może jakimś cudem całe powtórzenie. Może wieczorem spróbuję na sali przed treningiem.
Czy kółka gimnastyczne też się liczą czy wyłącznie drążek?




No to dawaj film, na kółkach też można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Bartek zaliczam, światło daje po oczach i nie za bardzo widać górna fazę, ale może na siłce będzie lepiej
Lukix 10
drazekm 8
Queblo 7
Viki 7
Tsu 7
Ojan 6
Wycwiel 6
Bartek 6
Kebul 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Dzięki, jak trzymam głowę na strychu to pomyślałem że nikt by się nie zorientował jakbym ugryzł jakąś deskę żeby odjąć parę kilo rękom ale w naszym wieku to już szkoda zębów
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
ojan


Jak widzę, to nawet w wyzwaniach bez nagród emocje się odzywają

Czyli widać ludzie chętni do konkursów tylko konkursy nie odpowiednie. Janek tu jest nas 9 a ile robi jaskółkę i kręci się w kółko ? :)
A patrz sobie przypomniałem konkurs ' z opowiadaniem o kosmitach" wypalił nie odpowiadaj wiem to jest sarkazm.


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-04 14:40:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130960
drazekm
ojan
Jak widzę, to nawet w wyzwaniach bez nagród emocje się odzywają
Czyli widać ludzie chętni do konkursów tylko konkursy nie odpowiednie. Janek tu jest nas 9 a ile robi jaskółkę i kręci się w kółko
Nie wydziwiaj
Każdy bierze udział w takiej zabawie jaka mu się podoba.
Są też tacy, którzy nie boją się żadnego wyzwania i chętnie biorą udział w prawie każdym. Są też tacy, którzy nie próbują się porównywać gdyż ich to nie bawi a swoją klasę mają potwierdzoną już na wejściu do działu Po 35 roku życia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko odniosłem się do tego co napisałeś i koniec na razie " moich problemów i wydziwiania " :)


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2019-09-04 15:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 178 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1443
bartek81
Dzięki, jak trzymam głowę na strychu to pomyślałem że nikt by się nie zorientował jakbym ugryzł jakąś deskę żeby odjąć parę kilo rękom ale w naszym wieku to już szkoda zębów

Ty już się lepiej przyznaj, że brodą na tym drążku wisiałeś - temu się przechylił
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
drazekm

A co do "ciężkich tyłków" mam już nowe zadania aby Te "zamiatające" może wyeliminować :)


Pewnie muscleupy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W 60 dni do mistrza Polski Weteranów 2019

Następny temat

Błyskawiczny konkurs z testów spadochroniarzy

WHEY premium