SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wypociny Ryśki!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16686
Tydzień trzeci, dzień trzeci


DT



Trening B.

A. Martwy ciąg
12\47 kg, 7\49,5kg
B1. Wyciskanie sztangi stojąc
10\18 kg 10\18
B2. ściąganie drążka górnego do klatki szeroko z nachwytem
12\45kg, 10\50kg
C1. wypady
12\7kg 12\8kg
C2. uginanie nóg leząc
12\33,4kg 12\33,8kg
D. pompki
15

B1. ależ to jest ciężkie ćwiczenie, z treningu na trening wydaje mi się, że zamiast coraz lepiej to coraz gorzej
B2. Te ciężary jakieś lipne są, widzę, że inne dziewczyny mają mniejsze obciążenie ale u mnie 36 to jak piórko prawie, nie wiem czy powinnam dalej procesować, chyba na dłużej pozostanę przy tym obciążeniu
C1. nie ma hantli 9 kg, chyba na następnym spróbuje z 10 kg
D. ostatni to tak ledwo co

No i filmik z MC, odwrócony ale może lepszy niż poprzednio







tran z dorsza
rukola, sałata lodowa
kawax3, woda 2 l, mięta


Miska 135,200,100




Zmieniony przez - rysia88 w dniu 2013-11-27 23:36:38

Stop saying I WISH
and
start saying I DID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Po konsultacji u naszej specjalistki w Trójboju Siłowym Kokosika, za jej zgoda wklejam uwagi do twojego MC.
Kokosik
nie robi źle ale fajt, za wysoko ma biodra
tak naprawdę w miarę dobrze ustawiona była przed rozpoczęciem całej serii - dupa nisko, plecy proste
ale jak zaczęła to pierwszy tyłek poleciał do góry a im dalej z powtórzeniami tym ta dupa zaczyna wyżej
plecy trzyma ale nóg to ona w zasadzie nie angażuje przy takim ruchu
ciągnie plecami i łapkami
50kg wejdzie ale jak dorzuci trochę więcej to zacznie robić koci grzbiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
znaczy się w skrócie pilnuj tyłka aby go pierwszego do góry nie podrywać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16686
Dzięki, na następnym treningu z MC będę o tym myśleć. Generalnie to nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że ćwiczenia siłowe wymagają tak dużej techniki, koncentracji i jeszcze wielu innych rzeczy. Kiedyś myślałam, że to nic trudnego

Stop saying I WISH
and
start saying I DID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
Niestety porzadna technika i czucie mięśniowe (czyli praca tych mięśni co potrzeba) są najwazniejsze, po pierwsze daja efekt po drugie chronią przed kontuzją. Najważniejsze że podoba ci się to pizganie sztangą, tak trzymaj dalej, czekam na pomiary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Już po tym krótkim czasie widać jak fajnie ciało się zmienia :)
Trzymam kciuki i zaglądam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16686
Tydzień trzeci, dzień czwarty


Asiula, zmiany widzę i to najbardziej cieszy, Zapraszam


DT



Trening A. 2x12


A. Przysiad ze sztanga na plecach
1. 40kg\8, 2. 40kg\12
B1. wyciskanie sztangi skos góra
1. 22kg\10, 2. 22\8
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
1. 36\12 2. 41\12
C1. prostowanie nóg w siedzeniu
1. 43\12, 2. 45,3\11
C2. wznosy tułowia z opadu
12, 12
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)
37 sek

A. Przy pierwszej serii i 9 powtórzeniu siadłam na ziemi W drugiej serii spięłam dupe i poszło 12.
B1. No kuźwa, te ćwiczenie dobija mnie, ciężko procesować. Ostatnio zrobiłam 12 z 22 a już dziś no za .... nie chciało wejść.





tran z dorsza
brokuł, cebula czerwona
kawax2, woda 2 l, zielona herbata, jakaś mieszanka z indii


Miska 135,200,100





Dziś byłam sama na siłce, siostra poszła wcześniej i sama próbowałam na statywie nagrać przysiad. Mało miejsca u mnie i nie ma gdzie aparatu postawić. Wrzucam to co nagrałam.










Zmieniony przez - rysia88 w dniu 2013-11-28 23:15:25

Stop saying I WISH
and
start saying I DID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 9908 Wiek 51 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178038
Nie widać stóp, nie widać góry pleców.
Jedno co na pewno - czeka Cię zejście z ciężaru i nauka pełnego przysiadu, tyłkiem do ziemi. Na filmiku widać "półprzysiad"... nie wiem jak to nazwać... u mnie na koksowni chłopacy by Cię wykrzyczeli, że kibel
Znaczy się płytko, zdecydowanie za płytko. Dodatkowo składa Cię za mocno do przodu. Kiepska jest też stabilizacja.
Weź sam gryf. Spróbuj go ułożyć niżej na plecach. Łopatki spięte, klata do góry (jakbyś cycem w sufit celowała). Odchodzisz od stojaka, ustawiasz się pewnie, nabierasz powietrza, spinasz brzuch i dopiero schodzisz w dół, pamiętając, że ruch zaczynasz od bioder. Wypinasz pupę do tyłu, zginasz biodra i jedziesz w dół. Kolana z automatu się zegną. Schodzisz w miarę wolno, pilnując prostych pleców i dopiero na dole jest takie... hmm.. pyerdolnięcie, żeby nadać pęd i odbić się do góry.
Powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16686
Kibel, trafne określenie

Dzięki za rady, spisze je na kartce i przeczytam sobie przed nastepnym treningiem z przysiadami. Powiem tak, jestem w stanie zejść niżej, to na pewno ale nie wiem do końca dlaczego tego nie robiłam. Patrzyłam po ludziach na siłowni i trochę sugerowała sie tym, jak oni wykonują te ćwiczenie. Generalnie to siłownia kibli
Zejdę z ciężaru i zobaczę ile dam rady zrobić jak będę mieć pupę tak nisko, za jakiś czas wrzucę filmik. Będzie lepiej

Stop saying I WISH
and
start saying I DID

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2120
Ja właśnie się szykuje, żeby zacząć trening na którym Ty startowałaś :D
Od czegoś trzeba zacząć :P Ale jak widzę, po dziennikach to przy wolnych ciężarach i efekty są "łał" :D
Ja mam problem, bo od urodzenia noga prawa krótsza i jak próbuje przysiadu na sucho to jakoś nisko nie mogę zejść.. Póki co oglądam filmy i próbuję wyczaić o co w jakim ćwiczeniu chodzi, bo nie chcę iść i machać bez celu :P
Tak jak Ty teraz wyglądasz to ja marzę, by wyglądać kiedyś :P:P Hahah :D chociaż mogę pooglądać i się po motywować :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Świeża mama, prośba o pomoc w utracie wagi

Następny temat

Nikija84/Redukcja30kg/Niedoczynność

WHEY premium