SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moje wypociny z ulozeniem diety i porady do treningu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 763

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

na ta chwile nie dam rady jesli konieczne to piszcie postaram sie

Wiek

15

Waga

97

Wzrost

187

Staż treningowy

3 tygodnie

Obwód pasa

-

Obwód klatki piersiowej

-

Obwód uda

-

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

siłownia 3-4 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

-

Stan zdrowia

dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

trening siłowy i areobowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

-

Wrażliwość na stymulanty

-

Możliwosci finansowe

na jedzenie kazde :)

Cel/problem/opis

cel-schudniecie do 80kg problem-nadwaga/otyłość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 323
Pierwsza moja próbna dieta moze nie jest doskonala i pomozecie mi ja udoskonalic jest to dzien kiedy jestem na silowni. Dochodzi jeszcze pare drobnych rzeczy takich jak przyprawy itd ale niemoglem ich tam znalesc. To jest probna dieta gdyz chcialbym zasiegnosc waszej opini czy ide w dobrym kierunku ulozenia jej. Ćwicze 3-4 razy w tygodniu . Trening wyglada nastepujaco: 10 minut na orbitku potem trening siłowy na wszystkie partie ciala (nie na sztangach itd tylko jak by tu powiedziec na maszynach) robie 3 razy po 12 powtorzen(narazie tyle jak przyrosnie miesni wiecej to wiecej powtorzen bedzie) na kazda partie, nieraz np na biceps powtarzam jeszcze raz. Potem ide do szatni zjesc co nie co z weglowodanami(nop wafle ryżowe) i ide na bieznie 30-40 minut. Czy taki trening bedzie efektywny. I jest tam sauna czy moze miec ona jakis wplyw po treningu czy tylko moze z relaksować ? Eh zapomialem dodac ze jeszcze bedzie do łykania Tran :) I pytanie odnosnie Guarany bo mam z 20 buteleczek bo 25 ml czy przed treningem warto mi ja wypic ???






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
za młody jesteś na taką rygorystyczna dietę, a w dodatku nie dopracowałeś jej.
www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html
To Ci wystarczy, tego sie trzymaj, siłowo ćwicz na masie własnego ciała jedynie, może jakieś sporty walki?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa a duża ilość sportu

Następny temat

Łydki !

WHEY premium