SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Woda

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 987
Co pijacie na siłowni :> ?

Ja tam jakieś losowo kupione mineralki niegazowego ale może ktoś mnie skieruje na drogę jakiejś lepszej wody :> ?

Która woda jest najlepsza :P ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 2672 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17556
Sadomaczo, koniec końcem niewątpliwie masz rację. Gdyby ktoś z mojego otoczenia zachorował przez picie kranówy to pewnie wzięłoby mnie na refleksję, ale wszyscy mają się świetnie więc mam do tej sprawy luźny stosunek. Wychodzę z założenia że nadmierne uważanie na wszystko dookoła jest sporą przesadą. Mój sąsiad który ma ponad 60 lat twierdzi że jest w tak wyśmienitej formie ponieważ całe życie pije właśnie kranówę. Dodam że mieszkam w Katowicach więc podejrzewam że w tych okolicach kranówka nie jest najlepsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1139
Woda to woda :p Ważne żeby była niegazowana.

A jeżeli chodzi o te z wyższej półki, z większą ilością minerałów to słyszałem, że przydają się przy cyklach kreatynowych. Ale niech na ten temat wypowiedzą się wyjadacze,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14674 Napisanych postów 53176 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400626
Niektorzy wola bez

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
ja z doświadczenia powiem że im więcej wody na treningu tym lepiej a już szczegulnie przy kredce

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 473 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34083
Od roku nic nie piję na siłce, jakoś daję radę.. a pocę się jak mysz ;)

Projektowanie i tworzenie stron internetowych http://www.darkred.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
byly juz takie tematy w odzywianiu. zawwsze kupuje 1,5 litra neigazowanej primavera, i zazwyczaj po treningu zostaje mi gdzies 1/4 butelki

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
jak jest $ to primavera lub polaris jak nie ma to 5L z biedronki :D

średnio na trening idzie 1,5 - 2 L

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1814 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17188
Tylko żywiec zdrój inne mi nie smakują, jeszcze Kropla Beskidu jest ok.... A podczas treningu tak ok 1,5 l wody wypijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 420 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4680
do mnie niema zanczenia jaka ma być niegazowana i ma byćjej dużo

"Do okoła same śmiecie d***** ch**e..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1430 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16860
Klaja lepiej cos pic.
Dla mnie primavera gazowana albo cisowianka pasuja.

Zmieniony przez - Gruby92 w dniu 2007-11-22 14:58:59

Semper Fidelis.
Wielka Polska na wieki!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ATLAS LUB DOBRY WYCIAG !!!

Następny temat

Wrzucajcie fotki swojego ża.../jedzenia %-)

WHEY premium