SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam mam problem i potrzebuje pomocy!!!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Mam 17 lat 175cm wzrostu i 85kg wagi(lecz w tym mało miesni).
Mam 4 godziny dziennieczasu na cwiczenia.Chce zamienic tłuszcz w mieśnie .Prosze o ułozenie jakiegos planu najlepiej na masę oraz produkty jakich powinienem unikac a czego powinienem jesc duzo.Kupiłem sobie CLENBUREXIN II na redukcje tłuszczu i niewiem czy kupic cos jeszcze jak chce zbudowac mase miesniowa a pozbyc sie tłuszczu .
Prosze o pomoc , z góry dziekuje i pozdrawiam ;).
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1112
L-karnityna, Fat Transporter oraz kilka innych produktów najlepszej firmy jaką jest Trec Nutrition.
Tu możesz poczytać:
http://www.trec.com.pl/fat_executors/index.php 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 18755 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 86927
Pierwsze to dieta i trening. Jeśli jesteś bardzo zalany to dodaj aeroby (bieganie, rowerek, orbitrek). Tłuszczu nie da się zamienić w mięśnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta,trening i motywacja. To najwazniejsze czego potrzebujesz...potrzebojesz rowniez plan,dal bym na Twoim miejscu plan FBW lub normalny Split 3-4 dniowy.Po treningu mozesz dac 15-20minut na rowerku stacjonarnym lub na bierzni tzw. Afterburning.

Odzywki to tylko dodatek...nigdy nie zastapia diety ani dobrego treningu,pamietaj o tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
Wiem ale pomagaja a i po za tym cwicze jeszcze A6W.I niechodzilo mi o to aby tłuszcz zamienił sie w miesnie tylko zeby go zredukowac i cwiczyc na mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo redukcja,albo masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1700 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17197
Jak chcesz zredukowac tluszcz to ewentualnie mozesz starac sie stracic jak najmniej miesnia stosujac zbilansowana diete, majac dobra regeneracje i ewentualnie wspomagac sie aminokwasami.
Nie potrzebne Ci sa zadne spalacze, nie masz zadnego stazu na takie suplementy - SUPLEMENTY, TO SA TYLKO DODATKI A NIE PODSTAWY WSZELKICH DZIALAN.

Poczytaj, na sfd jest cholernie duzo tematow gdzie poglebisz swoja wiedze chociaz do takiego poziomu, by napisac prosta diete, a wtedy mozesz wrocic i pomozemy Ci ja poprawic, tak samo z treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Można połączyć obydwa procesy z tym że efekty znacznie się wydłużą, nie mniej jednak robienie suchej masy mięśniowej jest do zrobienia. Ważnym aspektem będzie odpowiedni trening oraz dieta, nie wspominając o odpowiedniej regeneracji. Warto również uwzględnić suplementy diety oraz odżywki w dotychczasowej planie żywieniowym tj. BCAA, odżywka białkowa, L-Glutamina, reszta będzie zależała od braków w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 73
A jak bym zastosował ten plan na mase i jednoczesnie aeroby i A6W. To dało by rade?
Mi niechodzi o czas do lata mam duzo czasu i bede cwiczył bo musze sie pozbyc tłuszczu i rzeby troche miesni przybyło . Poniedziałki
Mięśnie klatki piersiowej
Wyciskanie sztangi na ławce poziomej - 1 seria (25 powtórzeń); 1 seria (15 powt.)
Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej - 2 serie po 8 powt.
Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej - 1 seria (8 powt.)
Wyciskanie sztangielek na ławce głową w dół - 1 seria (15 powt.)
Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej - 2 serie po 12 powt.

Mięśnie grzbietu
Martwy ciąg ze sztangą (stoimy na podwyższeniu) - 3 serie po 20 powt.; 1 seria (8 powt.)
Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (nachwyt) - 2 serie po 20 powt.
Podciąganie sztangi do brzucha w opadzie tułowia (podchwyt) - 2 serie po 8 powt.
Ściąganie długiego drążka wyciągu do klatki piersiowej (nachwyt) - 2 serie po 8 powt.
Ściąganie długiego drążka wyciągu do klatki piersiowej (podchwyt) - 1 seria (8 powt.)
Ściąganie długiego drążka wyciągu do karku (nachwyt) - 1 seria (20 powt.)

Mięśnie przedramion
Unoszenie dłoni ze sztangą (nachwyt) - 3 serie po 20 powt.
Unoszenie dłoni ze sztangą (podchwyt) - 3 serie po 20 powt.



Środy
Mięśnie dwugłowe ud
Unoszenie podudzi leżąc (maszyna) - 2 serie po 25 powt.; 2 serie po 10 powt.

Mięśnie czworogłowe ud Przysiady (średni rozstaw nóg) - 1 seria (25 powt.); 1 seria (15 powt.); 2 serie po 8 powt.)
Przysiady (wąski rozstaw nóg) - 1 seria (25 powt.)
Wyprosty nóg siedząc (maszyna) - 2 serie po 12 powt.

Mięśnie brzucha
Unoszenie tułowia na ławce skośnej - 3 serie (maksymalna liczba powt.)
Unoszenie nóg na tzw. poręczach - 3 serie (maksymalna liczba powt.)

Tricepsy
Ściąganie drążka wyciągu (nachwyt) - 1 seria (25 powt.)
Wyciskanie francuskie sztangi siedząc - 1 seria (20 powt.); 1 seria (10 powt.)
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc - 3 seria po 8 powt.
Ściąganie rączki wyciągu (podchwyt) - 2 serie po 12 powt.


Piątki
Mięśnie naramienne
Unoszenie rąk ze sztangielkami bokiem w górę w opadzie tułowia - 3 serie po 20 powt.
Unoszenie rąk ze sztangielkami bokiem w górę stojąc - 3 serie po 15 powt.
Wyciskanie sztangielek siedząc - 2 serie po 15 powt.
Wyciskanie sztangi zza karku siedząc - 1 seria (8 powt.) Wyciskanie sztangi z klatki piersiowej siedząc - 1 seria (8 powt.)

Bicepsy
Unoszenie przedramion ze sztangą (chwyt średni) - 1 seria (30 powt.)
Unoszenie przedramion ze sztangą (chwyt szeroki) - 1 seria (30 powt.)
Unoszenie sztangi na modlitewniku - 3 serie po 10 powt.
Unoszenie przedramienia ze sztangielką siedząc (łokieć oparty o wewnętrzną część uda) - 2 serie po 15 powt.

Mięśnie łydek
Wspięcia na palce stojąc (maszyna) - 2 serie po 30 powt.; 2 serie po 12 powt.; 1 seria (30 powt.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj sobie opinie na forum dotyczace treningu A6W,jak na moje to kupa. Zrobilem dwie cale sesje na tym i az takich zniewalajacych efektow nie uzyskalem. Lepsze efekty uzyskalem robiac normalne cwiczenia na brzuch na silowni przez miesiac.

Co do treningu,jest to plan King_Odina tak? Nie testowalem go wiec nie wiem... ja tam bym polecal FBW+HIIT w dnt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
posio194 proponuję trening ogólnorozwojowy na początek,żeby się wzmocnić to tak ok4tygodni.Potem,że jesteś młodym chłopakiem to zaczniesz marszobiegi-akurat będzie się kończyć zima.W połączeniu z dobrze dobranym treningiem siłowym,dietą i suplami efekt przyjdzie.Uzbroić się musisz w cierpliwość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
j.w.

Mario ladnie Ci wszystko wyjasnil.

Wytrwalosci i powodzenia!

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o pomoc :)

Następny temat

suple do 300 na mase??

WHEY premium