SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście na nowy plan treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Co polecasz z suplementów z doświadczenia ? Na OiS coś nie odpisują. Zaraz lecę na miasto i może coś kupię

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Animal flex.

Choć kupno nie jest koniecznością

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Flexa polecasz z doświadczenia ? Nie jest koniecznością lecz może pomóc? Wiesz, na fizioterapie mam kawałek drogi, pójdzie w hoyy kasy na bilety i chciałbym drugi raz tam nie wracać Więc jeśli ma coś dać, to wolę go kupić

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Może w jakimś stopniu pomóc,ale bez niego również się obejdzie.Z resztą,słuchaj lekarza prowadzącego

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ale wiesz , fizioterapi mam tylko 10 dni . A flex mi starczy na 44

Osobiście nic nie brałem na stawy od czasu kontuzji więc może akurat mi flex pomoże bardziej od fizio

Lekarz nie dał jednoznacznej diagnozy. Podejrzewa, że może to być zapalenie. Więc nie wiem. Jakbyś zrobił na moim miejscu? Czy w ogóle te zabiegi są skuteczne co dostałem?

Problem w tym, że na RTG wszystko było ok.

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-02-07 15:10:39

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Z 2/3 tygodnie musisz go brać ,aby poczuć jakieś namacalne efekty

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Lekarz może dobrze podejrzewać.Ja osobiście nie żałował bym kasy.Zdrowie jest najważniejsze.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-02-07 15:13:50

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Flex-a teoretycznie powinno się brać 1 porcje dziennie więc starcza na 44 dni a to ponad miesiąc. Więc może akurat działanie poczuję Skoro mówisz, że nie ma co oszczędzać to lecieć po flexa ?

Jakie są jeszcze domowe sposoby na np zapalenie ?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Poszukaj Flexa możesz brać.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-02-07 15:19:39

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ok. To biorę Powiedź mi jeszcze, czy wykonywać normalnie przysiady czy raczej poleciłbyś inne ćwiczenia ?.

Ogólnie to ból doskwiera mi poniżej kolana w sytuacji gdy np robię przysiad ATG. Jeśli nie przekroczę konta 90* w kolanie to bólu w sumie nie czuję. Załącznik -

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktora rozpiska lepsza

Następny temat

trening na tył barków

WHEY premium