SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście na nowy plan treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ładnie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Tylko mogłoby być na tej sztandze 30/40kg więcej

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nie zmieściłoby się

Jak się ładnie przypnę, to zrobię do października/listopada 200kg w mc Jakoś akurat siła w MC mi idzie bardzo dobrze. Dla porównania ostatnio nie mogę obalić 100kg na klatkę

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Wyciskanie to podłe ćwiczenie.Sam nie mogę dołożyć ani kg.Teraz robię sobie po barkach wyciskanie wąskie na triceps i niedługo dogonię stare wyniki na płaskiej a i przegonię z pewnością.

Poręcze za to ładnie mi idą.Jeszcze parę kg i dowieszę swoją wagę na raz,a może i teraz by poszło

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
To ładnie widzę progresujesz. Sam bym poćwiczył na poręczach, lecz niestety nie mamy czegoś takiego u nas na siłowni Musze się zadowalać wolnym ciężarem. Na ogół dopiero od 2 mieś mam drążek. Podciągam się na nim całe 4 razy Ogólnie to pamiętam czasy, kiedy wiosłowałem sztangą po 90kg ... Teraz robię wiosło śmiesznym cięzarem bo 50kg na ostatnią serię , i od 3 mieś nie mogę tego przeskoczyć

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
50kg sztangą nie rozbudujesz grubego grzbietu.No chyba że piszesz o wiośle jednorącz....?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Oburącz. To co mam zrobić? Po prostu nie daje rady dołożyć nawet 5kg więcej.

Tak jak mówiłem , kiedyś wiosłowałem około 90kg bez problemu.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Rób w pochyleniu i używaj lekkiego drive'a z nóg .
Choć patrząc na mc-te 80/90kg nie powinno stanowić problemu bez używania nogi.

Nie rób tego książkowo tylko szarp dynamicznie tą sztangę.Nie spowalniaj negatywa.Jeżeli łokcie nie miną wyraźnie zarysu tułowia-nic się nie stanie.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Dołóż kg to i wyciskanie może poprawisz,dzięki wzmocnieniu antagonistów

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Ok. Zawsze starałem przypinać się do techniki. Pamiętam, że dużą siłę w wiośle zrobiłem dzięki metodzie Pendlay Row Stosowałem ją w planie treningowym 5x5 Bill Star

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-04-18 13:38:51

Na ogół jak jest wg Ciebie lepiej trzymać gryf przy wiośle ? jakieś 30-40cm szerzej niż szerokość barków czy na szerokość barków i flarować łokciami ?

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2013-04-18 13:44:35

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktora rozpiska lepsza

Następny temat

trening na tył barków

WHEY premium