SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wejście na nowy plan treningowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Byłeś u lekarza?

Rehabilitacja na własną rękę?Chyba coś ci się pomyliło
Problem pewnie zaleczyłeś,a sytuacja się powtórzy gdy zaczniesz ćwiczyć.

Marsz do lekarza.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Nie mogę się dostać do żadnego ortopedy w tym problem. Na razie nie boli choć i tak nie mam zamiaru w przyszłym czasie ćwiczyć nóg... Chciałbym edytować tak ten plan aby te nogi wykluczyć zanim dostanę się do lekarza

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Więc edytuj plan pod siebie.Tu nie ma filozofii

Wklej tutaj,ocenię czy nie ma żadnej gafy.Generalnie ban dla wszelkich przysiadów,ciągów,uginań...itd.Zastanawiam się jeszcze nad wielostawowymi ćwiczeniami w pozycji stojącej.Tu sam musisz zbadać.
Jeżeli będziesz czuł jakiś dyskomfort-daj odpowiedniki siedząc.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Rozkład
A Push
off
B Pull
off
A Push
off
off

Ilość faz: 3
Długość fazy: 3/4 tygodnie

Faza 1:

Trening A

1.Przysiad po 8rep
2.Wyciskanie sztangi na poziomej po 8rep
3.Military press po 10
4.Pompki na poręczach-tricepsowe po 10
5.Francuz po 10

Trening B

1.Mc po 8
2.Drążek po 8
3.Wiosłowanie po 10
4.Uginanie z gryfem prostym po 10
5.Modlitewnik,hak po 10

Posiedź na tej fazie 3/4 tygodnie.Masz przysiad i wyciskanie 2x w tygodniu.Dokładaj ciężary cały czas.
W fazie 2 wejdziemy na strefę 6p.

Tylko podejdź pod ten trening zregenerowany.

Proszę.

Chyba, że masz coś nowego godnego uwagi. Kolana przy MC i wiośle mnie nie bolą także nie będę z tego rezygnował. Ból zaczyna się dopiero gdy wstaje z pozycji przysiadu.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Up :)

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Więc przysiad wyrzuć na jakiś czas.

Zastanawiam się również nad mc-jeżeli już się uprzesz,podejdź do ciężarów asekuracyjnie.
W te miejsca możesz wstawić ćwiczenia na partie które twoim zdaniem odbiegają najbardziej.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Przysiad oczywiście wywalę. Plan skopiowałem ten co mi dałeś i raczej wszystko oprócz siadu zostanie. Myślę czy nie dać by lekko wykroków ze sztangielkami, bo robiłem ich dość sporo ostatnio i przy tym kolana mnie nie bolą - a zawsze jakoś zaangażuję to mięśnie.

Jak masz jakiś nowy ciekawy gotowiec to możesz się podzielić - bo sporo mnie tu nie było

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja bym nie ryzykował.


Co do gotowców-nie wiem czego po nim oczekujesz.Plany lepiej dobierać indywidualnie,pod swoje priorytety,staż...etc.

Tutaj coś dawałem,możesz oblookać:

https://www.sfd.pl/Zmiana_planu_+_pierwszy_cykl_kreatynowy_,_POMOCY-t903577.html

Nie jestem pewien czy nie trenowałeś czymś podobnym.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
A jak powiem, ze moim priorytetem jest zrobić hiperdużą i szybką masę to co polecisz?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Witam Ciebie. Mam pytanie, jakim ćwiczeniem mogę zastąpić modlitewnik?
Robię najpierw standardowe uginanie sztangi a potem?.

Co do treningu ramion jak rozkładać progresje? Zazwyczaj robię np uginanie 10,15,20,30kg ( przykładowo ) Czy lepiej robić całość stałym ciężarem ? Ogólnie, męczyć, nie męczyć ?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ktora rozpiska lepsza

Następny temat

trening na tył barków

WHEY premium