SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wegetarianin kulturysta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 480
Ale taki kulturysta pewnie brał odżywki więc...

Jeszcze miesiąc temu byłem wegetarianinem ale jednak marzenie o masie robi swoje i tak szczerze to mogę powiedzieć że to dzięki temu forum :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1080
Moim zdaniem jak będzie wpieprzał odpowiednią ilość twarogu i innych rzeczy z białkiem niemięsnych, to jak zaspokoi odpowiednią ilość tego białka, a z węglami nie będzie problemu, to da radę. Ostatecznie zostają odżywki białkowe. Tylko nie wiem z czego one są wytwarzane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
oczywiście że można zrobić masę odpowiednią trzeba tylko odpowiedniej wiedzy do tego wystarczy wiedzieć jak łączyć produkty by powstał pełny aminogram
nie musi cały czas jeść twarogu
musi uwzględnić w diecie rośliny strączkowe koniecznie
dbać o tłuszcze i nie zapominać o orzechach

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 360 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8632
cała masa jaj, twarogu, ryżu, kaszy płatków, soi i odżywek białkowych.Nie ma bata,że nie urośnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
jaj nie je, odżywki białkowe teoretycznie odpadają.
Nie rozumiem kobiet i wegetarian.

Twój kumpel może zawsze zostać breatharianinem.

Zmieniony przez - Wawelski w dniu 2009-04-20 21:03:25

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Był taki facet. Nazywał sie chyba Andreas Caehling. Kulturysta - wegetarianin. Wyglądał nieźle.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 135 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4292
Przecie białko w twarogu też pochodzenia zwierzęcego, to też odpada chyba ??


Zmieniony przez - YAB0L w dniu 2009-04-20 23:57:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1080
W twarogu nie ma pochodzenia zwierzęcego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 340 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5710
z tego co slyszałem to jest taki program jak Masa dla wegetarianina.
Kiedyś widziałem czasopismo gdzie były porady dietetyka znającego sie na tych sprawach i o ile się nie myle jest nawet książka do kupienia.
Lecz to było troche dzwno a jak sami wiemy nauka idzie do przodu.
Proponuję skupić się na serach i wszystkim co ma dobre białko oprocz tego mięsa pozdro

Wszystko czym jesteśmy jest rezultatem tego o czym myśleliśmy.

Buddha

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 217 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11724
Witam. Twaróg jest pochodzenia zwierzęcego - jest z mleka > mleko od krowy > krowa to mięso, więc jeżeli ta osoba nie spożywa mięsa ani jego pochodnych to twaróg również odpada. Mimo to na pewno można coś na diecie wegetariańskiej zbudować, skoro udaje się to także witarianinom takim jak Charlie Abel:
http://www.surawka.republika.pl/KIW.html

Zdjęcia jego można znaleźć przeszukując google > grafika - dla mnie taka sylwetka jest marzeniem, i wcale nie trzeba jeść ton mięsa, chociaż tyle tych bananów co on wg mnie też nie. Wszystko zależy od organizmu - musisz pokombinować/poszukać po sieci i metodą prób i błędów znaleźć optymalny program żywieniowy dla siebie, do tego trening, regeneracja i na pewno powoli ale konsekwentnie będziesz dążyć do celu. Powodzenia.

EDIT: Wcale nie musisz walczyć/uporczywie dążyć do pełnego profilu aminokwasów w każdym posiłku, ale mimo to jeść w miarę urozmaicone produkty w przeciągu kilku dni a nie dzień w dzień to samo. Więcej na ten temat też znajdziesz w sieci. Gdybyś był zainteresowany mogę później jakieś odnośniki podesłać gdzie będzie więcej konkretniejszego info.

Zmieniony przez - meriadoc w dniu 2009-04-21 08:17:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka pytań odnośnie diety...

Następny temat

[art] SÓL geneza, normy, ciekawostki

WHEY premium