Właśnie zakończył się Dubai Muscle Show. Na tym wielkim wydarzeniu sportowym, pojawiło się wielu topowych sportowców, w tym legendy i zdobywcy prestiżowego tytułu Mr. Olympia - Phil Heath oraz Ronnie Coleman. Phil wstawił na swój Instagram zdjęcie przedstawiającego jego i Colemana przeprowadzających promocję radiową. W poście na Instagramie napisał też bardzo miłe słowa skierowane do 8 - krotnego mistrza Mr. Olympia i nazwał go nawet "największym kulturystą wszechczasów".

„W październiku 2004 roku obserwowałem @ronniecoleman8 podczas gościnnego pozowania w Denver w Kolorado i byłem zdumiony jego ogromnym rozmiarem i mięśniami, że nie mogłem usiedzieć w miejscu. Czekałem 4 godziny, by kupić 4 zdjęcia 8×10, które mam do dziś. Widziałem, jak wygrał swoją ósmą statuetkę Sandowa w 2005 r., krótko po tym, jak zostałem zawodowcem, wygrywając zawody Mr USA. Miałem możliwość później spotkać się z Ronniem tego wieczoru wraz z @hanyrambod, który zabrał mnie na bankiet po imprezie. W 2011 roku zostałem Mr. Olympia, a teraz w 2019 roku podczas weekendu @dubaimuscleshow miałem zaszczyt i przywilej usiąść i udzielić wywiadu wraz z w mojej opinii największym kulturystą wszechczasów zeszłej nocy! To niesamowite, jak życie zaskakuje, ponieważ nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć, gdy podążasz za swoimi marzeniami z ogromnym zaangażowaniem, poświęceniem i prawdziwą pasją. Dziękuję ci Big Ron za to, że zawsze byłeś inspiracją dla wszystkich kulturystów, ponieważ twoja zdolność do przekraczania granic naszego sportu uczyniła mnie znacznie lepszym mistrzem i człowiekiem!!!

 

Ronnie Coleman również udostępnił post na Instagramie, w którym napisał, że świetnie się bawił z Philem:

„Świetnie się bawiłem z @philheath dzisiaj w radiu. Jesteśmy w Dubaju na Dubai Muscle Show. Byłem dziś na moim stoisku, stoisku The Ronnie Coleman Signature Series przez około 3 godziny. Będę tam jutro, w piątek od 1 do 6 i w sobotę w tych samych godzinach (...) To mój czwarty rok z rzędu na tej imprezie i każdego roku staje się ona coraz większa. Przyjdźcie i sami zobaczcie. Sprzedaję moją nową książkę i mam mnóstwo koszulek i zdjęć.”

 

Ronnie Coleman jest uważany za jednego z najlepszych kulturystów wszechczasów. Podczas Dubai Muscle Show do jego stoiska była ogromna kolejka, co wcale nie dziwi. Bo czy znajdą się wśród Was osoby, które nie chciałyby mieć zdjęcia z “Królem”?

Komentarze (6)
lordknaga

no i ma racje.

4
anubis84

Jednio się zgodzą inni nie, wg mnie jest jedną z tych osób.

0
klimek17

No i nie skłamał. tylko to bycie największym zostało okupione zdrowiem.

0
Anonim

Ron to Ron . Nie będzie w najbliższym czasie takiego smoka jak on .

0
szaba18

każdy pod jakimś wzgledem będzie niepowtarzalny, każda era ma swojego dzika.

0
majk30

w swojej epoce zapewne tak, bo każda miała swojego, była era arniego i wtedy by ktoś powiedział że jest najlepszy, była też era doriana.

0