SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Najlepszy kulturysta wszechczasów - ankieta

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12551

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Jak w temacie :) Kogo uważacie całokrztałtem za najleprzego kulturyste w historii ??
Ja swój głos oddaje na Colemana, którego raczej nie trzeba przedstawiać.Flex mi sie wydawał ideałem sylwetki ale kiedy widze video gdy stoi obok Colemana jest poprostu zbyt mały ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 314 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7550
Arnold Schwarzenegger nie ma i nie bedzie lepszego !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Najleprzy? Nie ma takiego slowa. Frank Zane moim zdaniem najlepiej wygladal. Nie liczy sie wielkosc tylko jakosc.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
j/w . Frank i Arni wg. mnie są najlepsi . Kto na Colemana głosował ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
a ja zagłosowałem na Arnolda Ciężko wybrać jednego najlepszego, mi u tego podoba się klata, u tego łapa a u tamtego plecy nogi itd.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3803
Robert Burneika A na powaznie wg. mnie Kevin

Życie nasze składa się z krótkich momentów,cudownych chwil czy przykrych incydentów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2310 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13566
Ja głosowałem na Colemana :P
Wiadomo ,że niema kulturysty który miał by wszystko najleprze (każdą partie) ale głosujemy na tego kto ogólnie jest dla was najleprzy.To ,że dla mnie Coleman jest najleprzy nie oznacza ,że jego nogi najbardziej mi sie podobały w historii ,bo najleprze nogi to oczywiście Tom Platz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 4722 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90871
Sami najlepsi, ciężko wybrać, prawie każdego lubie, ale głos na Arniego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Też na Arnolda

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2011-03-16 16:56:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5082 Wiek 12 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 160620
Dla mnie Serge i Frank No.1 ,ale zagłosowałem na Serge'a.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Dąb z Austrii :)

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj swiatla a sylwetka

Następny temat

REKRUTACJA DO POLICJI 2011

WHEY premium