Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o odejściu utytułowanego kulturysty Andrzeja Brzezińskiego. Zmarł w wieku 63 lat. Nie znamy przyczyny jego śmierci. Na jego profilu na Facebooku rodzina napisała:

“Z głębokim żalem zawiadamiamy o tym, że nasz mąż, tata, kolega i przyjaciel Andrzej Brzeziński odszedł dnia 7.08.2019. Pogrzeb odbędzie się we wtorek 13.08.2019 o godzinie 11:50 na cmentarzu komunalnym Junikowo w Poznaniu.”

Andrzej Brzeziński pochodził z Poznania, ale przez wiele lat był związany z Wrześnią. Prowadził tam siłownię Brzeziński GYM i prowadził treningi personalne. Był czterokrotnym Mistrzem Polski w kulturystyce oraz brązowym medalistą Mistrzostw Świata. Zajmował się sportem wyczynowym od dziecka. Kilka lat trenował pływanie, potem kajakarstwo, a następnie przez siedem lat kolarstwo. Startował wówczas w zawodach krajowych i międzynarodowych. Kulturystyką zajął się mając 37 lat. Składamy najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim i przyjaciołom...

Komentarze (6)
lodzianin1

Niech mu ziemia lekka będzie .......

7
alex79

Trzymaj sie Kolego....
Wszyscy kiedyś sie tam spotkamy....na wspolnym...."treningu"

4
gienus12

Eh.. niech spoczywa.

2
Lux1980

Spoczywaj . Kiedy zaczynałem przygodę z kulturystyka przepijał się w gazetach KULTURYSTYKA . Te gazety mam do dziś .
Nie było wtedy takiego dostępu do internetu jak dziś .

6
Decan 2ml

Z tego co się orientuję, niestety serce nie wytrzymało....

0
kwachor

co 3ci Janusz ma zawał po 50tce, to czy będzie żył dalej zależny po prostu od szczęścia - jak szybko dotrze do spzitala , tyle w temacie.

0