SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningow paula.cw

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 69913

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
To na pewno będzie opcja do rozważenia. Tylko bardzo odpowiada mi instruktorka. To dziewczyna z Ukrainy i ma zupełnie inne podejście niż polskie instruktorki do których chodziłam. Zobaczę co będę czuła jak nadejdzie czas :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
To też jest argument. Dobry instruktor to w sumie zawsze połowa sukcesu. Można zrobić duży progres w krótszym czasie jak ktoś dobrze poprowadzi.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55016
No właśnie te koszta mnie przerażają . Bo na początek łatwiej mi będzie dojeżdżać na pole dance 1x w tyg niż 4xw tyg na siłkę zanim ogarnę prawko . Ale później już bym chciała i to i to xd poledance gdzieś 140zl za 4h w miesiącu i wiadomo karnet na siłkę . Póki nie wrócę do pracy to mogę wziąć sobie karnet za 80zl z wejściem do 15. No ale później już 130zl i już się robi z tego ładna suma :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
Paula - a ta opcja obok ciebie za 100 zł ale na rok to nie dogadasz się ze możecie chodzić z Malzem? Wiesz, bierze karnet ten komu pasuje iść..
jak sieciówka to się nie dogadasz ale jak prywatny owner to większa szansa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 110 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23710
marta894
No właśnie te koszta mnie przerażają . Bo na początek łatwiej mi będzie dojeżdżać na pole dance 1x w tyg niż 4xw tyg na siłkę zanim ogarnę prawko . Ale później już bym chciała i to i to xd poledance gdzieś 140zl za 4h w miesiącu i wiadomo karnet na siłkę . Póki nie wrócę do pracy to mogę wziąć sobie karnet za 80zl z wejściem do 15. No ale później już 130zl i już się robi z tego ładna suma :p


Może się wtrącę jako rurkowy weteran ;)
Jeśli wkręcisz sie w treningi i będziesz chciała więcej to dużo szkół proponuje salę open - możesz wtedy poćwiczyć bez trenera, ale za jakieś drobne zazwyczaj (10-15zł), a niekiedy nawet w cenie karnetu.
Zgadzam się jednak, że nie jest to tani sport ze względu na ograniczenie wielkości grup. Poza tym dla przyspieszenia progresu warto robić stretching i wzmacnianie pod rurę np. w domu.


Zmieniony przez - Lu w dniu 2021-09-24 09:50:11

Do not try to fight a lion if you are not one yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55016
Lu
marta894
No właśnie te koszta mnie przerażają . Bo na początek łatwiej mi będzie dojeżdżać na pole dance 1x w tyg niż 4xw tyg na siłkę zanim ogarnę prawko . Ale później już bym chciała i to i to xd poledance gdzieś 140zl za 4h w miesiącu i wiadomo karnet na siłkę . Póki nie wrócę do pracy to mogę wziąć sobie karnet za 80zl z wejściem do 15. No ale później już 130zl i już się robi z tego ładna suma :p


Może się wtrącę jako rurkowy weteran ;)
Jeśli wkręcisz sie w treningi i będziesz chciała więcej to dużo szkół proponuje salę open - możesz wtedy poćwiczyć bez trenera, ale za jakieś drobne zazwyczaj (10-15zł), a niekiedy nawet w cenie karnetu.
Zgadzam się jednak, że nie jest to tani sport ze względu na ograniczenie wielkości grup. Poza tym dla przyspieszenia progresu warto robić stretching i wzmacnianie pod rurę np. w domu.



Zmieniony przez - Lu w dniu 2021-09-24 09:50:11


No właśnie prócz tego open widziałam że szkoły proponują też zajęcia wzmacniające pod pd i chyba raz sobie pójdę bo zawsze łatwiej później w domu ćwiczyć to wzmocnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 110 Wiek 2 lata Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23710
marta894

No właśnie prócz tego open widziałam że szkoły proponują też zajęcia wzmacniające pod pd i chyba raz sobie pójdę bo zawsze łatwiej później w domu ćwiczyć to wzmocnienie


To na pewno warto podpatrzyć. Zdecydowana większość jest kalistenicznych lub z drobnym obciążeniem. Na początku można śmiało tylko z ciężarem ciało. No, ale niezależnie polecam się stretchingować i to aktywnie, nie tylko przez rozpłaszczanie na podłodze np. do szpagatu ;) na rurce się później tego nie wyciągnie i obnażają się braki. Na yt i ig jest tego coraz więcej.

Do not try to fight a lion if you are not one yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Czasem napisanie tutaj czegoś, przelanie na słowa pomaga sobie ułożyć coś w głowie. Oczywiście może mi się zmienić ale trochę mi się w głowie ułożyło.

Na rurkę zaczęłam chodzić rok temu po 4 letniej przerwie. Przez prawie cały rok chodziłam tylko raz w tygodniu i z przerwami. Z pole dance nie chce zrezygnować. Ewidentnie sprawia mi ogrom przyjemności, satysfakcji i relaksu. Więc jest to moja główna aktywność i chce żeby tak zostało. (Niestety mąż nie chce się zgodzić na rurkę w domu :p). Jest masa rzeczy nad którymi muszę pracować właśnie pod kątem pole dance i spokojnie mogę to zrobić w domu ze sprzętem który mam.


Stretching, wzmacnianie brzucha, drążek, kettle.


Może dobrze byłoby to jakoś rozpisać. Ale to musi mi się w głowie ułożyć.

Za sztanga tęsknię ale pod względem logistycznym nie dam rady. A trochę miałam w głowie wbite że siłownia to must have i najlepszy sposób do budowania bazy.
Swoją drogą może warto przemyśleć zakup sztangi :D będzie wilk syty i owca całą


I zdjęcie z mojego wczorajszego sukcesu. Ostatnio górna ręka była w przechwycie tym razem regular grip i inne wejście. Jeszcze koślawo ale powtórzone więcej niż raz z sukcesem więc powoli do przodu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
No ta akrobacja to robi wrażenie. Nieźle.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55016
Widziałam cała relacje na insta robi mega wrazenie :)

Żadne negocjacje z mężem nie wchodzą w grę żeby ta rurka była w domu ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena sylwetki kompleks

Następny temat

Wakacje 2021 Layla 33102

WHEY premium