SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W pol roku zrobic skur.....

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4647

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Masywna rzezba

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 1264 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16210
ta nic nie będzie jak będzie dieta na mase to i mase będziesz robił proste, ćwiczenia to ćwiczenia jak będzie nadwyżka kcal to imasa będzie szła w góre

ktoś inny może nas uczyć i wskazywać nam drogę ale pracę musimy wykonać sami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 326 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2766
Cwiczenia to tylko bodziec dla miesni,najwazniejsze jest to co robisz potem(dieta,odpoczynek).Jezeli chodzi o mase,to ja w ciagu pierwszego roku na silce przy..balem 15kg,bez koksow.Duzo bialka w diecie i odrzywki Carbo.No ale to byl rok a nie 6 miesiecy.No i zrobic mase zrzucajac brzuch to ciezka sprawa.Bez kitu,nie chce Cie dolowac,ale watpie zeby to bylo mozliwe.Zasuwaj z masa,jak osiagniesz pozadana wage to wtedy jazda z rzezba.Napewno potem robienie rzezby bedzie latwiejsze w polaczeniu z treningami SW.Pozdro

(L)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj mowiac najprosciej ;p
zrzuc najpierw brzuch potem rob na mase
ja strasznie zaluje ze cwiczylem na mase po kreatynie z 69kg przytylem do okolo 74 i teraz musze zrzucac zeby kategorie nizej byc ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
o kurde szary to ja mam tak samo jak ty xD i taka sama waga ;) co fakt to fakt mi też by się przydało 69kg i zrzucenie brzuszka ;)

daj soga będzie lepsza pogoda :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha i moze jeszcze masz 86 w pasie :> ;p ? ;]

ja bym chcial wazyc tak 66-68 kg ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1603 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24079
Przy kicku wątpie żeby Ci 4cm w bicepsie poszły w miesiące na sucho. Albo masa albo rzeźba chyba, że jesteś wprawionym kulturystą i "pijesz soczek".
W pół roku treningów kicka nie będziesz w stanie wykorzystać umiejętności nabytych na treningach- tu już bardziej coś chwytanego.
Gdybyś diete dał na mase, a ćwicze robił na rzeźbe to robił byś mase tylko, że nie aż tak wydajnie jak z treningiem na typowym na mase. Trening to tylko impuls do mięśni, który pobudza je do pracy, ale w rzeczywistości za mase odpowiada dieta. Ważniejsza jest dieta niż trening bo z dobrą dietą, a słabym treningiem zrobisz mase, ale już ze złą dietą, a nawet najlepszym programem treningowym nic nie zdziałasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 301 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5828
gdzie przeczytales 4 cm w miesiac? w pol roku! mysle ze jest to spokojnie do zrobienia.. tyle mnie zadowoli.. najpierw zrobie mase z duzym naciskiem na brzuch.. potem sie zobaczy - zreszta i tak lubie pojesc kaloryfera nigdy miec nie bede no ale z 90 wypadalo by chociaz miec..

mieszkam na zadupiu i w moim miescie nie mam zbyt duzo do wyboru.. mam co prawda jeszcze jakies karate i te ale to wiecie.. mma jeszcze jest ale tez tylko 2 dni w tyg.. hmmm

a widze ze malolaty sie najbardziej znaja tutaj co sie z tym forum stalo

Zmieniony przez - NATASZ w dniu 2009-07-05 13:57:52

]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Tak najlepiej jest się zasłonić nic nie znającymi małolatami. Po prostu to co ty chcesz osiągnąć jest niemożliwe tym bardziej, że brak ci zapewne wiedzy odnośnie odpowiedniego odżywiania, treningu itp.
Ale zeby nie było zacznij ćwiczyć za 2 lata może coś z tego będzie. po każdej sesji na siłowni rób aeroby żeby w sadło nie obrastać( i nie zasłaniaj się treningiem kb czy innego mt gdyż jest to inny rodzaj treningu aerobowego), do tego jak bardzo chcesz trenuj sporty walki, ale nie spodziewaj się że w poł roku zostaniesz wymiataczem, którego sąsiedzi będą się bali i na widok którego dzieci będą płakać

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2009-07-05 15:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 320 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3958
w pasie mam 84 ^^ ale wzrost też 170cm

daj soga będzie lepsza pogoda :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

wakacyjne przygotowania...

Następny temat

trening domowy/ plan ćwiczeń

WHEY premium